Zaleszany

Opis ośrodka

Ośrodek Szkółek Piłkarskich Legii Warszawa w Zaleszanach

Piłkarskie Przedszkole Legia Soccer Schools w Zaleszanach 

to pierwszy etap zajęć sportowych skierowanych zarówno do dziewczynek jak i chłopców w wieku od 3-7 lat (dzieci urodzone w latach 2012 – 2016). Na naszych zajęciach skupiamy się przede wszystkim na kształtowaniu u dzieci koordynacji ruchowej i poczuciu równowagi, uczymy postawy fair play oraz wzajemnego szacunku, propagujemy zdrowy tryb życia poprzez aktywne gry i zabawy z wykorzystaniem elementów piłki nożnej a także wspieramy dzieci zarówno pod kątem pomocy w czasie piłkarskich zadań jak i rozwijania talentów, które drzemią w każdym małym człowieku. W czasie zajęć dzieci, wykorzystując różne przybory, będą uczyły się prowadzić piłkę, uderzać ją na bramkę jak i grać w mini meczach piłkarskich. Wszystkie te działania będą osadzone w scenariuszu zajęć wykreowanym na świat bliski dzieciom – wesołych bohaterów znanych z bajek i ich przygód.

Gwarantujemy mnóstwo ćwiczeń i dobrej zabawy!

Najważniejsze założenia Piłkarskich Przedszkoli Legia Warszawa:

- kształtowanie poprzez zabawę prozdrowotnych nawyków sportowych
- aktywizacja sportowa dzieci mająca na celu podniesienie poziomu sprawności fizycznej
- nauka współpracy - rozwijanie kreatywności i wyobraźni
- nauka postawy Fair Play
- rozwój umiejętności językowych poprzez wprowadzanie w temat zajęć słów i zwrotów w języku angielskim
- budowanie przynależności do wielkiej rodziny Legia Warszawa
- aktywizowanie rodziców do wspólnego spędzenia czasu z dzieckiem poprzez wprowadzenie raz w miesiącu wspólnego treningu


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych dotychczasowych uczestników Piłkarskiego Przedszkola proponujemy kontynuację nauki w
Szkole Piłkarskiej Legii Warszawa
, która będzie kolejnym etapem zajęć sportowych skierowanych zarówno do dotychczasowych adeptów kończących Piłkarskie Przedszkole LSS Zaleszany jak i wszystkich chętnych pasjonatów futbolu.

 

SZKOŁA PIŁKARSKA LEGII WARSZAWA

zaprasza na PIERWSZY trening

10-go września o godz. 17:00

w ośrodku treningowym w Turbii

(orlik/sala gimnastyczna)

 

Zapraszamy dzieci w wieku 7-14 lat (roczniki 2009-2012).

Zajęcia odbywać się będą w ośrodku treningowym w Turbii dwa razy w tygodniu (we wtorki 17:00 grupa I i 18:30 grupa II oraz w czwartki 17:00 i 18:30) po 75 min każdy trening + sparingi w weekend. 

Szkoła Piłkarska Legii Warszawa to:

profesjonalne szkolenie piłkarskie dzieci i młodzieży według metodologii i filozofii Legii Warszawa, indywidualizacja zajęć poprzez treningi formacyjne: bramkarze, obrońcy, pomocnicy i napastnicy, współzawodnictwo w formie gier, sparingów i lig wewnętrznych oraz harmonijny rozwój sportowy z uwzględnieniem wartości i potrzeb społecznych, edukacyjnych i mentalnych.

Koszt zajęć - 150 zł/m-c - dla mieszkańców spoza Gminy Zaleszany

Koszt zajęć - 80 zł/m-c - dla mieszkańców Gminy Zaleszany

Projekt pn.: "Edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród dzieci i młodzieży poprzez promocję aktywnego stylu życia w oparciu o realizację treningów piłkarskich na rzecz mieszkańców Gminy Zaleszany" realizowany przy wsparciu finansowym Gminy Zaleszany.


Uwaga:

Opłata wpisowa: (dotyczy dzieci, które jeszcze nie posiadają oficjalnego sprzętu treningowego firmy adidas w barwach Legii Warszawa)

Strój sportowy: 199 zł (koszulka, spodenki oraz skarpety)

Piłka firmy adidas: 99 zł 

Wszyscy Rodzice zainteresowani zapisem swoich dzieci do Szkoły Piłkarskiej proszeni są o kontakt z koordynatorem ośrodka pod nr tel. +48 660 452 522 lub poprzez bezpośrednią rejestrację na: www.zaleszany.legiasoccerschools.pl

ZAPRASZAMY!

 


MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube