Zaleszany

Opłaty

Zapraszamy zarówno dziewczynki jak i chłopców już od 3 do 7 roku życia, które będą rozwijać swoją sportową pasję pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej i które chcą rozpocząć piłkarską przygodę w najbardziej utytułowanym polskim klubie - Legia Warszawa. 

Piłkarskie Przedszkola to pierwszy etap procesu szkolenia przygotowanego i koordynowanego przez klub Legia Warszawa. 

 

Dzięki odpowiedniej liczebności grup (do 15 os.) oraz bogatemu wyposażeniu placów treningowych, każde dziecko może liczyć na pełne wsparcie zarówno pod kątem pomocy w czasie piłkarskich zadań jak i rozwijania talentów, które drzemią w każdym małym człowieku.

 

Na czas remontu sali gimnastycznej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zbydniowie, zajęcia będą odbywać się w soboty o godz. 12:00 na sali gimnastycznej w Publicznej Szkole Podstawowej w Turbii.

 

Koszt zajęć to 90 zł/miesięcznie + opłata rejestracyjna 199 zł, która dzięki zaangażowaniu się Pana Pawła Gardy - Wójta Gminy Zaleszany w projekt "Piłkarskie Przedszkola Legii Warszawa", będzie w całości refundowana mieszkańcom Zaleszan co oznacza, że każde dziecko otrzyma zestaw do trenowania (koszulka, spodenki oraz getry) na sezon 2017/19. 
W ramach abonamentu (90 zł), uczestnicy oprócz zajęć dostają również zaproszenia na mecze piłkarskie Legii Warszawa oraz na organizowane przez klub eventy sportowe.

 

 

Serdecznie zapraszamy! 

 

Uwaga: Liczba miejsc w Piłkarskich Przedszkolach jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 090

Liczba lokalizacji: 82

Liczba drużyn: 271

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube