Nowy sezon Legia Soccer Scho... Szkoły Bramkarzy Legii - rus... Szkoły Techniki Legii - zapr...

Sklep

Torba, kurtka, bluza, spodnie, piłka, rękawiczki i wiele innych produktów najwyższej jakości gwarantowanej przez firmę adidas w atrakcyjnych cenach znajdziecie bezpośrednio w Panelu rodzica po zalogowaniu. Herb Legii Warszawa umieszczony na sprzęcie świadczy o przynależności Klubowej. Zapraszamy!

Jak dokonać zakupu?

Zakupu dokonacie Państwo w kilku prostych krokach:

1. Logując się na konto opiekuna przez adres http://panel.legiasoccerschools.pl gdzie loginem jest Państwa adres mailowy.
2. Po zalogowaniu przechodząc do zakładki „Sklep Legia Soccer Schools”.
3. Wybieracie zawodnika, dla którego chcecie dokonać zakupu.
4. Wybieracie z listy interesujące Was produkty oraz ich rozmiar i akceptujecie zakup kliknięciem „Zamawiam” na dole strony.
5. Wybrane produkty są doliczane do salda zawodnika, a historię zamówień i co było zamawiane możecie zobaczyć w widoku „Płatności” w tabelce „Produkty”.

Płatności dokonujecie Państwo na to samo, indywidualne konto zawodnika, którego dotychczas używacie do opłacenia abonamentu za treningi.
Informujemy, że sprzęt zostanie wydany tylko tym z Państwa, którzy nie zalegają z bieżącymi opłatami za zajęcia w Legia Soccer Schools.

W razie pytań lub uwag jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr telefonu: 22 318 20 17 oraz adresem:sklep@legiasoccerschools.pl.

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 3 960

Liczba lokalizacji: 70

Liczba drużyn: 264

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube