Zaleszany

AKTUALNOŚCI

2019-06-19 19:57

Uroczysty trening Legia Soccer Schools !

Autor: Legia Soccer Schools Zaleszany

Dzień Dziecka na płycie głównej Stadionu przy Ł3!

16 boisk na każdą godzinę, ponad 80 trenerów, kilkudziesięciu wolontariuszy i niezliczone tłumy rodziców oraz kibiców – to statystyki pokazujące skalę przedsięwzięcia jakie było naszym udziałem 1 czerwca. W treningach podzielonych na tury wzięli udział podopieczni wszystkich ośrodków Legia Soccer Schools z każdego programu sportowego z całej Polski. 

 

Tego dnia nie mogło zabraknąć naszych małych legionistów z Zaleszan, którzy dzięki wsparciu finansowemu ze strony Gminy mogli tak licznie przybyć wraz z całymi rodzinami do Warszawy. Wspaniała zabawa i wrażenia jakich doświadczyły nasze dzieci podczas treningu pozostaną w Ich pamięci, mam nadzieję, że na cały rok.

Fotorelacjia: http://legiasoccerschools.pl/album/dzien-dziecka-na-stadionie-legii-869

 

Po zajęciach najmłodsi legioniści i legionistki wyruszyli ze swoimi rodzinami na trybunę wschodnią, gdzie czekała na nich moc dodatkowych atrakcji przygotowanych tego dnia przez Legię Warszawa oraz jej partnerów. Jedną z dostępnych aktywności była wielka rodzinna impreza - Święto Łazienkowskiej. Dla uczestników organizatorzy przygotowali m.in.: taneczne i muzyczne występy, możliwość zwiedzenia autokaru drużyny Legii Warszawa, animacje i warsztaty dla dzieci – dmuchańce oraz strefy sportowe i edukacyjne, stanowiska sekcji sportowych Legii Warszawa (m.in. koszykówki, siatkówki, tenisa i judo), charytatywną loterię fantową oraz foodtrucki.

 

 

 

 

 

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube