Legionowo

Opłaty

Przedszkola Piłkarskie Legia Soccer Schools - Legionowo

Udział w zajęciach Piłkarskich Przedszkoli Legii Warszawa to koszt 149 zł /miesiąc.
W ramach abonamnetu, uczestnicy oprócz zajęć dostają również zaproszenia na mecze piłkarskie Legii Warszawa oraz organizowane przez klub - eventy sportowe.

W ramach opłaty startowej uczestnicy otrzymują komplet sportowy Młodego Legionisty (koszulka, spodenki, getry lub skarpety). Rodzice i dzieci mają wybór co do kwoty i rodzaju zestawu (koszulka, spodenki, skarpety) aktualnego (199 zł) oraz zestawu (koszulka, spodenki, skarpety) z poprzedniej modelu na stulecie (179 zł).

Za dodatkową opłatą w wyskokości 10 zł na koszulce możliwe jest wykonanie nadruku z imieniem dziecka w sklepie kibica FanStore ul. Łazienkowska 3.

Zapisz swoje dziecko już teraz i podaruj mu niepowtarzalną szansę obcowania z piłką nożną oraz mistrzowską zabawą z Legią Warszawa.

Formularz rejestacji dziecka jest dostępny TUTAJ. Należy wybrać opcję Przedszkola Piłkarskie 3-7 lat i znaleźć na liście Legionowo :-)


Szkoły Techniki Legia Soccer Schools - Legionowo

Udział w zajęciach Szkół Techniki Legii Warszawa to koszt 160 zł /miesiąc.

W ramach abonamnetu, uczestnicy oprócz zajęć dostają również zaproszenie na mecze piłkarskie Legii Warszawa oraz organizowane przez klub - eventy sportowe.

Opłata wpisowa to koszt 159 zł lub 99 zł. W ramach opłaty startowej uczestnicy otrzymują piłkę marki Adidas (99 zł), lub koszulkę marki adidas oraz piłkę marki adidas (159 zł).MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube