Łomianki

Opłaty

Przedszkola Piłkarskie Legii Warszawa - Łomianki

Udział w zajęciach Piłkarskich Przedszkoli Legia Warszawa to koszt 150 zł /miesiąc.
W ramach abonamentu, uczestnicy oprócz zajęć dostają również zaproszenia na mecze piłkarskie Legia Warszawa oraz spotkania z piłkarzami I drużyny. 

W ramach opłaty rejestracyjnej każdy z uczestników otrzymuje zestaw startowy Młodego Legionisty (koszulka, spodenki, getry lub skarpety) oraz bilet na mecz Legii Warszawa dla dziecka i opiekuna. Obowiązują dwie wersje cenowe kompletów startowych: strój z kolekcji 17/19 (170zł) oraz strój z nowej kolekcji 20/21 (199zł). 

Za dodatkową opłatę w wyskokości 10 zł na koszulce możliwe jest wykonanie nadruku z imieniem dziecka.

Szkoły Techniki Legii Warszawa - Łomianki

Udział w zajęciach Szkół Techniki Legii Warszawa to koszt 169zł/miesiąc.
Dla aktywnych uczestników Piłkarskich Przedszkoli koszt miesięczny wynosi 119zł.
W ramach abonamentu, uczestnicy dostają zaproszenia na mecze piłkarskie Legii Warszawa oraz spotkania z piłkarzami I drużyny.

W ramach opłaty wpisowej każdy z uczestników otrzymuje profesjonalną piłkę treningową oraz bilet na mecz Legii dla dziecka i opiekuna. Opłata wpisowa wynosi 99zł. Można również wybrać droższą opłatę wpisową z piłką oraz koszulką treningową Legii Warszawa (159zł).

Szkoły Motoryki Legii Warszawa - Łomianki

Udział w zajęciach Szkół Motoryki Legii Warszawa to koszt 140zł/miesiąc.
Dla aktywnych uczestników innego projektu koszt miesięczny wynosi 120zł.
W ramach abonamentu, uczestnicy dostają zaproszenia na mecze piłkarskie Legii Warszawa oraz spotkania z piłkarzami I drużyny.

W ramach opłaty wpisowej każdy z uczestników otrzymuje specjalistyczny sprzęt do treningu najwyższej klasy firmy BLACKROLL (roller do masażu i taśma do ćwiczeń wzmacniających) oraz bilet na mecz Legii dla dziecka i opiekuna. Opłata wpisowa wynosi 199zł.


Piłkarski Rodzic Legii Warszawa - Łomianki

Udział w zajęciach Piłkarskiego Rodzica Legii Warszawa to koszt 99zł/miesiąc.

W ramach opłaty wpisowej każdy z uczestników otrzymuję profesjonalną piłkę treningową firmy Adidas (99zł) lub piłkę + koszulkę treningową (159zł). Do obu pakietów dorzucamy bilet na mecz Legii Warszawa dla 2 osób. 
MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube