Płońsk

Opis ośrodka

Płońsk Legia Soccer Schools to zajęcia piłkarskie dla chłopców i dziewczynek w wieku od 3 do 7 roku życia. Nadrzędnym celem w Piłkarskim Przedszkolu Legii Warszawa w Płońsku jest: 
- nauka postawy fair play oraz wzajemnego szacunku;
- wzmacnianie potrzeby ruchu z wykorzystaniem gier i zabaw;
- kształtowanie koordynacji ruchowej oraz poczucia równowagi;
- danie poczucia dzieciom przynależności do rodziny Legii Warszawa;
- propagowanie zdrowego trybu życia i wzmacnianie relacji między opiekunami i dziećmi z wykorzystaniem zabaw i gier z elementami piłki nożnej.
 

Podczas zajęć dzieci, będąc pod opieką dwóch trenerów, bawią się, rywalizują w duchu fair play oraz grają w mini piłkę nożną. Starannie wyselekcjonowana kadra trenerska LSS Płońsk to osoby, które ukończyły staż trenerski w Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Bazując na swoim doświadczeniu oraz programie zajęć stworzonych specjanie dla najmłodszych, wspierają chęć do ruchu młodych chłopców o dziewczynek i dają szansę na przeżycie niezapomianych chwil. By wzmocnić poczucie więzi między rodzicem a jego pociechą przeprowadzamy organizujemy zajęcia w których uczestniczą opiekunowie naszych małych piłkarzy.
Podobny obraz 
Pierwsze zajęcia połączone z uroczystym otwarciem płońskiego oddziału Piłkarskiego Przedszkola Legii Warszawa miały miejsce we wrześniu 2016 roku na boisku orlik w pobliskim Siedlinie, gdzie zgromadziła się duża grupa sympatyków stołecznego klubu. Od pierwszych chwil wszystkich uczestników imprezy żywym komentarzem rozgrzewał Łukasz "Juras" Jurkowski, jeden ze spikerów na meczach rozgrywanych przy Ł3.

Wielkim wydarzeniem była obecność na pierwszych zajęciach obecnego kapitana Legii Warszawa Jakuba Rzeźniczaka oraz byłego zawodnika Legii i reprezentacji Polski Dariusza Dziekanowskiego.
 
Oficjalnego otwarcia Legia Soccer Schools w Płońsku dokonali dyrektor wykonawczy Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa Ernest Waś, koordynator płońskiego oddziału Robert Jadczak oraz przedstawiciele powiatu,miasta i gminy Płońsk. Kiedy nasi mali piłkarze wykonywali ćwiczenia nasi goście rozdawali auforgafy na książkach,koszulkach i piłkach.

Na koniec rozegrano pokazowy mecz w siatkonogę Roberta Jadczaka z Jakubem Rzeźniczakiem.   
 MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube