26 maja 2024 - Uroczysty tre... Zapisz się na Uroczysty Tren... Legia Soccer Schools: dziesi...

AKTUALNOŚCI

2022-05-31 09:19

Uroczysty trening na płycie głównej 2022 za nami!

Autor: Mateusz Okraszewski Fot. Janusz Partyka

W sobotę, 28 maja, legijna społeczność z radością i uśmiechem na twarzach bawiła się podczas Święta Łazienkowskiej. Dzień Dziecka z Legią Warszawa to jednak nie tylko moc i masa atrakcji przygotowanych dla najmłodszych kibiców, ale także moment wspólnego, uroczystego treningu, w którym udział biorą młodzi piłkarze i piłkarki z Legia Soccer Schools a także innych sekcji Legia Schools!

W treningach podzielonych na tury wzięli udział chłopcy i dziewczęta, w wieku od 3 do 14 lat, z ośrodków Legia Soccer Schools z całej Polski, a także inni uczestnicy na co dzień trenujący w różnych sekcjach Legia Soccer Schools m.in. sekcja tenisa, pływania, koszykówki (pełną listę sekcji znajdziecie w TYM miejscu). Prócz tysięcy młodych zawodników i zawodniczek na murawie stadionu przy ulicy Łazienkowskiej zjawiła się również ponad 100-osobowa kadra doświadczonych trenerów. Jak co roku mieliśmy możliwość oglądać w akcji wiele projektów powiązanych z piłką nożną:

 

• Przedszkola piłkarskie - dzieci w wieku 3-7 lat. Więcej o projekcie - klik.
• Szkoły piłkarskie - dzieci w wieku 6-14 lat. Więcej o projekcie - klik.
• Szkoły techniki - dzieci w wieku 6-14 lat. Więcej o projekcie - klik.
• Szkoła bramkarzy - dzieci w wieku 7-14 lat. Więcej o projekcie - klik.
• Szkoła motoryki - dzieci w wieku 6-14 lat. Więcej o projekcie - klik.

 

Zdjęcie

 

Cały trening okazał się fantastycznym wydarzeniem dla wszystkich młodych piłkarzy i piłkarek. Dzieci chętnie brały udział we wszystkich ćwiczeniach zadanych przez trenerów i z pełnym zaangażowaniem realizowały kolejne zadania. Najważniejsza w tym wszystkim była jednak dobra zabawa, której zdecydowanie nam nie brakowało! Wiele radości i pięknych wspomnień - tak można podsumować tegoroczny uroczysty trening Legia Soccer Schools. Na stadionie nie mogło zabraknąć także rodziców, którzy dopingowali swoje dzieci i z uśmiechem na ustach oglądali ich boiskowe poczynania! 

 

Zwieńczeniem całego treningu była uroczysta gala dla Partnerów, trenerów, przedstawicieli sekcji, na której podsumowano niedawno zakończony sezon oraz wręczono nagrody i wyróżnienia dla najlepszych!

 

Kolejny raz pokazaliście, jak wielką moc ma legijna rodzina! Dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na przyszły rok! 

ZOBACZCIE GALERIE ZDJĘĆ Z TRENINGU - CZEŚĆ PIERWSZA: TUTAJ, CZĘŚĆ DRUGA: TUTAJ.

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube