Siedlce

AKTUALNOŚCI

2019-08-30 16:40

RUSZA SEZON 2019/2020 W LEGIA SOCCER SCHOOLS SIEDLCE!

Szanowni Państwo,

 

NOWY SEZON LEGIA SOCCER SCHOOLS W SIEDLCE PRZED NAMI !

 

Skorzystajcie więc z szansy zapisania swojego dziecka do największego projektu piłkarskiego w Polsce organizowanego dla dziewczynek i chłopców w wieku 3 - 14 lat (2016-2005) w lokalizacji Siedlce i podarujcie mu niezapomniane sportowe wrażenia.

 

Celem ogólnopolskiego programu „Legia Soccer Schools” jest zabawa poprzez sport oraz edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród dzieci poprzez promocję aktywnego stylu życia w oparciu o trening piłkarski na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki odpowiedniej liczebności grup oraz bogatemu wyposażeniu placów treningowych, każde dziecko może liczyć na pełne wsparcie zarówno pod kątem pomocy w czasie piłkarskich zadań jak i rozwijania talentów, które drzemią w każdym małym człowieku.

 

Piłkarskich Przedszkolach w czasie zajęć dzieci, wykorzystując różne przybory, będą uczyły się prowadzić piłkę, uderzać ją na bramkę jak i grać w mini meczach piłkarskich. Wszystkie te działania będą osadzone w scenariuszu zajęć wykreowanym na świat bliski dzieciom – wesołych bohaterów znanych z bajek i ich przygód. Co zajęcia oferujemy inną bajkę!

 

Treningi w Szkole Techniki stawiają główny nacisk na rozwój indywidualnych umiejętności technicznych w warunkach meczowych. Ćwiczenia posiadają stopnie trudności oraz system tzw. "presji" , w każdym występuję rywalizacja co wpływa na tempo wykonywanych ćwiczeń i lepszą motywacje. Szkoła Techniki wprowadza specyficzne formy gier : każda ma charakter zadaniowy, dzieci uczą się prawidłowego prowadzenia piłki, zwodów oraz grają 1vs1.

 

 

PIŁKARSKIE PRZEDSZKOLA:

 

START:        
7 WRZEŚNIA 2019 R.

 

KIEDY:   
KAŻDA SOBOTA MIESIĄCA - SEZON LETNI,

KAŻDA SOBOTA MIESIĄCA - SEZON ZIMOWY

 

GDZIE:       
BOISKO ZS NR 3 UL. KS. POPIEŁUSZKI 8, SIEDLCE – SEZON LETNI

HALA W SP NR 5, UL. GEN. ORLICZ DRESZERA 3, SIEDLCE – SEZON ZIMOWY

 

GODZINY:  

09:00 – 10:00 ROCZNIKI 2012-2013

10:00 – 11:00 ROCZNIKI 2014-2016

 

 

KOSZT:      
99 ZŁ / MIESIĘCZNIE 

 

OPŁATA WPISOWA DLA NOWYCH UCZESTNIKÓW W WYSOKOŚCI 170ZŁ/199ZŁ* W RAMACH OPŁATY UCZESTNICY OTRZYMUJĄ STRÓJ MAŁEGO LEGIONISTY ( SPODENKI, KOSZULKA, SKARPETKI) ORAZ VOUCHER DO WYMIANY NA BILET LEGII WARSZAWA.                                 

* OPŁATA JEST ZALEŻNA OD WYBRANEGO ZESTAWU STROJU

 

 

SZKOŁA TECHNIKI:

 

START:        
3 WRZEŚNIA 2019 R.

 

KIEDY:   
KAŻDY WTOREK MIESIĄCA,

 

GDZIE:       
BOISKO ZS NR 1 UL. GRANICZNA 1, SIEDLCE – SEZON LETNI

HALA W II LO IM. KRÓLOWEJ JADWIGI, UL. PRUSA 12, SIEDLCE  – SEZON ZIMOWY

 

GODZINY:

BOISKO: 19:30 - 20:30

HALA: 19:30 - 20:30

 

KOSZT:      
129 ZŁ / MIESIĘCZNIE DLA NOWYCH ZAWODNIKÓW,
119 ZŁ / MIESIĘCZNIE DLA AKTYWNYCH ZAWODNIKÓW PIŁKARSKICH PRZEDSZKOLI,

 

OPŁATA WPISOWA DLA NOWYCH UCZESTNIKÓW W WYSOKOŚCI 99ZŁ W RAMACH OPŁATY UCZESTNICY OTRZYMUJĄ PIŁKE ADIDAS ORAZ VOUCHER DO WYMIANY NA BILET LEGII WARSZAWA.                                 

              

 

PROSIMY NOWE OSOBY PRZED PRZYJŚCIEM NA ZAJĘCIA O KONTAKT Z KOORDYNATOREM OŚRODKA POD NUMEREM TELEFONU : 666 – 111 – 775 

 

 

Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń !

 

ZAPISZ SIĘ - KLIKNIJ !

 

ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ TERAZ I PODARUJ MU NIEPOWTARZALNĄ SZANSĘ OBCOWANIA Z PIŁKĄ NOŻNĄ POD AUSPICJAMI LEGII WARSZAWA ! 

 

UWAGA !

 

Twoje dziecko jest naszym zawodnikiem? Nie musisz go ponownie zapisywać ! Wszyscy z Państwa podopiecznych, którzy byli uczestnikami naszych treningów w sezonie 2018/2019 będą automatycznie zaproszeni do podjęcia zajęć w nowym sezonie, rocznikami pozostającymi w Przedszkolach w sezonie 2019/2020  są roczniki 2012-2016, natomiast w Szkole Techniki roczniki 2013-2005.

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube