Leżajsk

AKTUALNOŚCI

2018-08-24 17:59

RUSZA NOWY SEZON LEGIA SOCCER SCHOOLS W (L)EŻAJSKU

Szanowni Państwo,

Nowy sezon Legia Soccer Schools w Leżajsku przed nami !

 

Skorzystajcie więc z szansy zapisania swojego dziecka do największego projektu piłkarskiego w Polsce organizowanego dla dziewczynek i chłopców w wieku 3 - 7 lat (2015-2011) w lokalizacji Leżajsk i podarujcie mu niezapomniane sportowe wrażenia.

 

Celem ogólnopolskiego programu „Legia Soccer Schools” jest zabawa poprzez sport oraz edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród dzieci poprzez promocję aktywnego stylu życia w oparciu o trening piłkarski na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki odpowiedniej liczebności grup oraz bogatemu wyposażeniu placów treningowych, każde dziecko może liczyć na pełne wsparcie zarówno pod kątem pomocy w czasie piłkarskich zadań jak i rozwijania talentów, które drzemią w każdym małym człowieku.

 

W Przedszkolach Piłkarskich w czasie zajęć dzieci, wykorzystując różne przybory, będą uczyły się prowadzić piłkę, uderzać ją na bramkę jak i grać w mini meczach piłkarskich. Wszystkie te działania będą osadzone w scenariuszu zajęć wykreowanym na świat bliski dzieciom – wesołych bohaterów znanych z bajek i ich przygód. Co zajęcia oferujemy inną bajkę!


Start:       
8 września 2018 r.

 

Kiedy:  
KAŻDA SOBOTA MIESIĄCA,


Gdzie:      
boisko Orlik przyz Zespole Szkół Licealnych im.
Bolesława Chrobrego w Leżajsku, Skłodowskiej-Curie 6

 

hala w Zespole Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku, Skłodowskiej-Curie 6 – sezon zimowy

 

Godziny: 
9:00 – 10:00 grupa 1
10:00 - 11:00
grupa 2
11:00 – 12:00 grupa 3

 

Koszt:     
99 zł / miesięcznie

opłata wpisowa dla nowych uczestników w wysokości 199zł w ramach opłaty uczestnicy otrzymują Strój Małego Legionisty ( spodenki, koszulka, skarpetki) oraz voucher do wymiany na bilet Legii Warszawa.

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube