Biała Podlaska

AKTUALNOŚCI

2021-11-30 17:02

Legia Warszawa i Podlasie otwierają piłkarskie przedszkole w Białej!

Autor: Biała Podlaska Fot. Janusz Partyka / legia.com

Legia Warszawa na mocy porozumienia podpisanego z Podlasiem dnia 24.11.2021 otwiera piłkarskie przedszkole w Białej Podlaskiej już w styczniu 2022.

- Jestem przekonany, że Legia Soccer School w Białej Podlaskiej będzie najlepszym ośrodkiem treningowym dla dzieci w wieku 3-7 lat na ścianie wschodniej. Dzięki współpracy z największym klubem w Polsce będziemy w stanie zapewnić młodym piłkarskim adeptom najlepsze warunki rozwojowe i szkoleniowe. Piłkarskie przedszkole to pierwszy krok w planie współpracy Legii z Podlasiem, w przyszłości otwierać będziemy sekcje dla starszych dzieci i młodzieży - podkreśla Kamil Kocoł (członek zarządu i kapitan MKS PODLASIE)

 

- Współpraca z tak znaną marką jak Legia Warszawa jest dla naszego Klubu ogromną nobilitacją. Jestem przekonany, że rozpoczynając budowanie przedszkola piłkarskiego, nie  poprzestaniemy na tym i w niedługim czasie rozwiniemy naszą współpracę w kolejnych aspektach. - mówi Karol Filipek (prezes zarządu MKS PODLASIE)

 

- Wspólnie z  klubem MKS Podlasie podjęliśmy starania, dzięki którym otworzymy ośrodek Przedszkoli piłkarskich Legii Warszawa w Białej Podlaskiej. Bardzo się cieszymy z podpisania umowy i jesteśmy przekonani, że nasze wspólnie działania doprowadzą do rozwoju sportu w gminie i okolicy a także w samym Klubie z podlasia – dodaje Marcin Harasimowicz (członek zarządu Legia Soccer Schools)

 

Legia oraz Fundacja Legia Soccer Schools wnoszą w to przedsięwzięcie swoje ogromne doświadczenie i wiedzę merytoryczną, a także sprawdzoną już metodykę kształcenia młodych piłkarzy. Umowa zakłada też ścisłą współpracę z klubem MKS Podlasie. Młodzi adepci kończący swoją edukację piłkarską w Przedszkolach Piłkarskich Legii będą kierowani na kolejne etapy kształcenia do struktur klubowych.

 

- Nie wykluczamy w przyszłości, powołania do życia kolejnych etapów szkolenia Legii Warszawa w Białej Podlaskiej dla starszych zawodników tak by ścieżka rozowju była jeszcze bardziej kompletna i efektywna - kończy Marcin Harasimowicz. 

 

- Wszystkim nam przyświecają te same cele – podkreślają sygnatariusze umowy. – Zależy nam na upowszechnianiu kultury fizycznej i sportu, promocji zdrowego stylu życia oraz edukacji i wychowaniu dzieci i młodzieży. 

 

Nabór do piłkarskiego przedszkola prowadzony będzie do 17 grudnia 2021 a o przyjęciu zadecyduje kolejność zgłoszeń ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

 

Pierwsze treningi odbędą się w środę 5 stycznia 2022 a wielkie otwarcie w sobotę 8 stycznia 2022.

 

Zapisy pod linkiem TUTAJ
BialaPodlaska.LegiaSoccerSchools.pl

 

Więcej informacji pod numerem telefonu 668013689 - Kamil Kocoł (Koordynator projektu Legia Soccer Schools) 

 

 

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube