Legia Family Camp - obóz dla... Letnie obozy Legii Warszawa ... SZKOŁA MOTORYKI LEGII WARSZA...

AKTUALNOŚCI

2017-09-13 14:53

Ze Szkoły Bramkarzy Legii do Akademii!

Autor: Legia Soccer Schools

Kolejny krok w sportowym rozwoju jednego z podopiecznych programu Szkół Bramkarzy Legia Soccer Schools. Maciej został na stałe zaproszony do podjęcia treningów w drużynie Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa!

Maciek, bramkarz z rocznika 2006 dołączył do Szkoły Bramkarzy Legii Warszawa w listopadzie 2016 r. i już po kilku miesiącach został zaproszony na testy do Akademii Piłkarskiej. Testy przebiegły znakomicie i Maciej został włączony na stałe do drużyny APLW. Jest pierwszym bramkarzem z naszego projektu, który otrzymał taką możliwość. Maćku - gratulujemy!

 

 

To nie pierwsze tego typu wyróżnienie dla zawodników Legia Soccer Schools. W ostatnim roku wielu z nich awansowało do struktur Akademii (piszemy o tym tutaj - klik oraz tutaj).

 

Legia Soccer Schools po raz kolejny okazała się świetną platformą dla rozwoju zawodników. Dzieci, dzięki kompleksowej opiece i fachowym zajęciom prowadzonym w wielu ośrodkach Legia Soccer Schools w całej Polsce już od trzeciego roku życia, awansują do struktur Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa, gdzie w ligowych rozgrywkach będą miały możliwość regularnej rywalizacji z najlepszymi rówieśnikami z całego kraju.

 

Zapisz swoje dziecko do Legia Soccer Schools: www.LegiaSoccerSchools.pl.

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube