Trenuj w Legii! Zapisy czas ... Sportowy Rodzic - trenuj i o... Wyjątkowy start sezonu - TRE...

AKTUALNOŚCI

2020-12-14 09:17

Spędź ferie na sportowo przy Ł3!

Autor: Legia Soccer Schools Fot. Ola Wór

Profesjonalny trening piłkarski w legendarnej lokalizacji pod okiem najlepszej kadry trenerskiej, testy motoryczne, analiza taktyczna, zajęcia edukacyjne oraz dodatkowe atrakcje od Legii Warszawa czekają na Państwa dzieci przy Łazienkowskiej 3 podczas ferii zimowych. Na kilkudniowe sesje treningowe do domu Mistrza Polski zapraszamy dziewczynki i chłopców od 5 do 15 roku życia.

Bezpieczna i świetnie zlokalizowana infrastruktura, wyjątkowe warunki do treningu oraz gier testowych, atrakcje jakich próżno szukać w innym miejscu - to wszystko czeka na zawodników przy Łazienkowskiej 3!

 

Stadion warszawskiej Legii, na którym tworzy się historia naszego klubu, a także Polskiej piłki nożnej, to wyjątkowy obiekt sportowy: ultranowoczesny, wielofunkcyjny i spełniający najwyższe standardy. Wyjątkowa architektura stadionu świetnie wpisała się w krajobraz centrum Warszawy.

 

Świetny projekt wykonany z wyjątkową dbałością o najdrobniejsze szczegóły, a zarazem niesamowitym rozmachem sprawił, że stadion przy ul. Łazienkowskiej 3 stał się obiektem odpowiadającym europejskim ambicjom Legii Warszawa.

 

Trenuj jak Mistrz Polski – trenuj jak Legia Warszawa!

 

Na kilkudniowe sesje treningowe zapraszamy wszystkie dzieci. Także te, które do tej pory nie miały styczności z piłką nożną oraz naszym Klubem. Propozycja jest skierowana do dziewczynek i chłopców z całej Polski urodzonych w latach 2006 - 2015.

 

Zapisz się na zajęcia: Kliknij tutaj

 

Cena za wybrany termin treningów zawiera:
- Dwie jednostki treningowe dziennie prowadzone wg metodologii Akademii Legii Warszawa.
- Obiad oraz posiłek regeneracyjny przygotowane we współpracy z dietetykiem pierwszej drużyny Legii Warszawa.
- Upominek w postaci gadżetów Legii Warszawa.
- Testy Motoryczne wraz z opisem, Test FMS, Fotokomórki.
- Analiza Taktyczna drużynowa i indywidualna.
- Bilet dla dziecka oraz opiekuna na mecz Legii Warszawa.
- Zajęcia edukacyjna – rekreacyjne.
- Trening w Centrum Treningowym Legii Warszawa w Książenicach.
- Trening z Trenerami Legii Warszawa i/lub Legia Soccer Schools. 
- Ubezpieczenie NNW każdego zawodnika.
- Pamiątkowe zdjęcie uczestników treningów.

 

Terminy sesji treningowych:
Stadion Legii Warszawa, ul. Łazienkowska 3:
    27 grudnia – 31 grudnia 2020 r. 
    3 stycznia – 8 stycznia 2021 r. 
    10 stycznia – 15 stycznia 2021 r. 

 

Kontakt:
Więcej informacji pod numerem telefonu 513 111 847. Pytania można wysyłać też drogą elektroniczną na adres: kontakt@legiasoccerschools.pl.

Cena:
Koszt jednego terminu sesji treningowych: 1 299 zł brutto!

Przypominamy, że liczba miejsc na liście uczestników jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

UWAGA: zwrot 100% wpłaconych środków w przypadku niemożliwości realizacji danego terminu sesji treningowych z uwagi na sytuację epidemiologiczną.

 

Zapisz się na zajęcia: Kliknij tutaj

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube