Zapisz swoje dziecko na tren... Zimowe Obozy Legii - ruszyły... Skorzystaj z treningu GRATIS...

AKTUALNOŚCI

2018-02-17 22:14

Szkoła Motoryki - sprzęt BLACKROLL

Autor: Legia Soccer Schools, Blackroll

W ramach wpisowego, każde z dzieci otrzyma m.in. voucher na badanie FMS w klinice ENEL-SPORT oraz specjalistyczny sprzęt do treningu najwyższej klasy firmy BLACKROLL® - roller do masażu oraz taśmę do ćwiczeń wzmacniających.

BLACKROLL nieustannie stara się zaspokoić potrzeby treningowe zawodowych sportowców, słuchając doświadczenia największych ekspertów treningu i rehabilitacji tworzy sprzęt przemyślany i innowacyjny, charakteryzujący się nie tylko najwyższą jakością wykonania, jak również wytrzymałością i funkcjonalnością.


Zestaw składający się z klasycznej rolki BLACKROLL Standard i taśma Loop Band o najniższym oporze, to produkty które przygotują zawodników do aktywności fizycznej, posłużą do przeprowadzenia treningu wzmacniającego lub wytrzymałościowego, a także zadbają o prawidłową regenerację.


Zmęczenie i przetrenowanie to niechciany, jednak często pojawiający się element zarówno okresu przygotowawczego, jaki i sezonu właściwego. Jednym z niezawodnych sposobów wsparcia po wysiłkowej regeneracji jest systematyczny automasaż z wykorzystaniem rolki BLACKROLL, który nawadnia i uelastycznia tkanki mięśniowo-powięziowe, zwiększając ich wydajność i odporność na kontuzje.

 

PRODUKT: BLACKROLL® STANDARD

Rolka Standard to uniwersalny model rolki o średniej twardości i gładkiej powierzchni. Minimalnie odkształca się pod naciskiem palców i jest odpowiednia na pierwszą rolkę dla osób zdrowych i aktywnych, które rozpoczynają rolowanie. Przeznaczona jest do automasażu całego ciała zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci.

Regularne stosowanie rolki BLACKROLL® Standard wpływa na zmniejszenie bolesności i napięcia mięśniowego, wpływa na zwiększenie nawodnienia i elastyczności mięśni wraz z otaczającymi je tkankami powięziowymi, a także powoduje poprawę mobilności i polepszenie samopoczucia. Automasaż za pomocą BLACKROLL® to skuteczna forma prewencji przed kontuzjami, jak i uzupełnienie terapii w celu przyspieszenia powrotu do zdrowia i aktywności fizycznej.

Właściwości:
• Średnia twardość (nieznacznie sprężynuje pod naciskiem placów/ 1-2mm)
• Automasaż całego ciała
• Nawodnienie i uelastycznienie tkanek mięśniowo-powięziowych
• Wymiary: 30cm x 15cm
• Waga: 0,152 kg
• Wyprodukowana w Niemczech

Produkcja:
- Przyjazna środowisku
- Energooszczędna
- 100% zdatne do recyklingu
- Wolne od chemikaliów
- Norma ISO 9001:2000
Higiena:
- Hipoalergiczny
- Bezzapachowy
- Wodoodporny
- Łatwy do czyszczenia i sterylizacjiPRODUKT: BLACKROLL® LOOP BAND

BLACKROLL® LOOP BAND to unikalna mini taśma (MINI BAND) do wszelkiego rodzaju ćwiczeń wzmacniających, stabilizacyjnych i mobilizacji. Z jej wykorzystaniem można wykonać szereg ćwiczeń wzmacniających na wybrane partie ciała takie, jak mięśnie pośladka, czy mięśnie core’u.

BLACKROLL Loop Band to doskonałe uzupełnienie ćwiczeń korekcyjnych, czy wydolnościowo-szybkościowych. Wspomaga prewencję przed urazami np. stawu kolanowego lub biodrowego. BLACKROLL Loop Band jest doskonałym sprzętem do przeprowadzenia treningu oporowego, a także odpowiednia do mobilizacji stawów.

Taśma jest elastyczna, wytrzymała i odporna na rozerwanie. Została stworzona z opatentowanego i przyjaznego dla ciała materiału gwarantującego komfort użytkowania bez nieprzyjemnego uczucia ciągnięcia i podrażniania skóry.

Właściwości:
• Długość: 32cm / szerokość: 6cm /
• Opór: lekki
• Opatentowana tkanina
• Hipoalergiczna
• Bez gumy/ bez lateksu
• Wysoka elastyczność i wytrzymałość
• Przyjemna w kontakcie ze skórą
• Łatwa w utrzymaniu czystości (możliwość prania z wykorzystaniem domowych środków w temperaturze do 60C)
• Wyprodukowana w Niemczech

Produkcja:
- Przyjazna środowisku
- Energooszczędna
- 100% zdatne do recyklingu
- Wolne od chemikaliów
- Norma ISO 9001:2000
Higiena:
- Hipoalergiczny
- Bezzapachowy
- Wodoodporny
- Łatwy do czyszczenia i sterylizacji

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube