Mława

AKTUALNOŚCI

2018-04-23 15:21

Otwarcie Przedszkoli Legii w Mławie za nami! (Wideo)

Autor: Legia Soccer Schools Mława Fot. Adrian Stykowski

W ubiegłą sobotę, 21 kwietnia, odbyło się Uroczyste Otwarcie Piłkarskich Przedszkoli Legii Warszawa w Mławie. W inaugurujących zajęciach wzięło udział ponad 30 małych Legionistów i Legionistek!

 

Fotorelacja z Wielkiego Otwarcia! fot. Adrian Stykowski

 

W sobotni poranek, mali bohaterowie pierwszego treningu pojawili się wraz ze swoimi Opiekunami na boisku orlik przy ulicy Kopernika 38. Każdy z zarejestrowanych zawodników otrzymał oficjalny strój Legii Warszawa oraz bilet na mecz Legii Warszawa dla dziecka i Rodzica. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się malowanie buziek w barwach Legii, z którego skorzystały wszystkie dzieci, rodzice, a nawet Burmistrz Miasta - Pan Sławomir Kowalewski. 

 

 

Po malowaniu mali piłkarze razem z trenerami i Misiem Kazkiem wyszli na swój pierwszy trening przy hymnie Legii Warszawa - "Sen o Warszawie". Młodzi Legioniści mogli się poczuć jak ich idole grający w meczach na stadionie przy Łazienkowskiej 3. 

 

 

Przed samym treningiem odbyła się krótka ceremonia otwarcia ośrodka Piłkarskich Przedszkoli Legii Warszawa w Mławie. W uroczystym otwarciu uczestniczyli Burmistrz Miasta Mława - Pan Sławomir Kowalewski, Zastępca Burmistrza - Janina Budzichowska, Prezez Fundacji Legia Soccer Schools - Adam Orlikowski oraz gość specjalny - piłkarz pierwszej drużyny Legii Warszawa - Sebastian Szymański!!!

 

 

Następnie odbyła się krótka rozgrzewka poprowadzona przez koordynatora sportowego z Warszawy - Adama Kubasa. Koordynator wprowadził dzieci w świat bajki "Minionki", która towarzyszyła zawodnikom przez resztę treningu. 

 

 

 Trening trwający godzinę prowadzony był jednocześnie na dwóch boiskach, na których trenowało ponad 30 małych Piłkarzy. Po zajęciach wszystkie dzieci wykonały wspólny okrzyk "1...2...3...Legia!!!". Każdy z uczestników otrzymał liczne gadżety za udział w treningu. 

 

 

Na koniec treningu odbył się konkurs, w którym cztery pary (rodzic + dziecko) polegający na wykonaniu szybkiego slalomu z piłką i strzeleniu gola Misiowi Kazkowi. Zwycięzka para otrzymała oryginalną koszulkę meczową Legii Warszawa z podpisami wszystkich piłkarzy. 

 

 

Następne zajęcia już w najbliższą sobotę! Serdecznie zapraszamy :) 

 

Zapisz swoje dziecko na zajęcia Legii Warszawa w Mławie!

 

 

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube