Puławy

PIERWSI PUŁAWSCY LEGIONIŚCI!

AKTUALNOŚCI

2017-02-20 08:48

OTWARCIE PIŁKARSKICH PRZEDSZKOLI LEGII WARSZAWA W PUŁAWACH!

Ruszyły zajęcia piłkarskich przedszkoli w Puławach!

 

W dniu 18 luty otworzyliśmy kolejny ośrodek piłkarskich przekszoli, tym razem w Puławach. Jesteśmy wyjątkowo szczęśliwi, że będziemy mogli prowadzić zajęcia dla chłopców i dziewczynek w przedziale wiekowym 3 – 7 lat. Zajęcia odbyły się na obiektach sportowych Zespołu Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej Curie.  

 

W czasie oficjalnego otwarcia odbył się trening w którym wzięło udział 48 chłopców i dziewczynek. Zabawa była przednia, a trenerzy nie mogli wyjść z podziwu nad sprawnością młodych pasjonatów piłki nożnej. Na imprezie otwarcia pojawili się również znakomicie goście: Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych Henryk Głos, przedstawiciele klubu Legia Warszawa Marcin Harasimowicz oraz Wojciech Hadaj!!!  Nie mogło również zabraknąć oficjalnej maskotki Legia Warszawa - Miśka Kazka, ulubieńca wszystkich dzieci. 

 

Otwarcie ośrodka Piłkarskich Przedszkoli w Puławach było możliwe dzięki przychylności władz gminy Puławy oraz dyrekcji Zespołu Szkół Technicznych za co serdecznie dziękujemy i liczymy na wieloletnią owocną współpracę.

 

Dziękujemy za wspólną zabawę!!!

 

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube