Chełm

AKTUALNOŚCI

2017-06-19 21:43

Miś Kazek w Chełmie

W miniony weekend Miś Kazek zwiedzał nasze miasto i wziął udział w kilku lokalnych imprezach.

W miniony weekend Kazek miał okazję poznać uroki Chełma. Jego pojawienie się wywoło spore poruszenie zarówno wsród najmłodzych jak starszych mieszkańcach Chełma. Już podczas piątkowego spaceru po ulicach miasta Kazek co chwila pozował do zdjęć. W sobotę uczestniczył w imprezie " Chełm - miasto dobrych duchów". Ostatni dzień jego pobytu minął pod znakiem integracji z mieszkańcami miasta podczas pikniku sportowego "Chełmianka - chełmianom". Najmłodsi mieli okazję zrobienia sobie zdjęć z Kazkiem, otrzymania gadżetów  jak również aktywnego spędzania czasu na przygotowanym przez nas boisku. 

 

 

Zdjęcia z wizyty Kazka w naszej galerii. 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube