Nadarzyn

AKTUALNOŚCI

2018-11-18 10:52

Miko(L)ajki

Autor: Legia Soccer Schools

Legia Soccer Schools Nadarzyn zaprasza na Miko(L)ajki. Przygotowaliśmy dla naszych zawodników specjalną atrakcję... Zwiedzanie stadionu Legii z przewodnikiem !!!

 

 

Zwiedzanie stadionu Legii

Deyna, Brychczy, Boruc, pasja, duma, waleczność, Żyleta, emocje, kibice, i… Ty. Odwiedź stadion Legii i stwórz swoją historię w tym wyjątkowym miejscu! Z kim reprezentacja Polski rozegrała pierwszy mecz eliminacji Mistrzostw Świata? Kiedy w Polsce rozegrano pierwszy mecz Piłkarskiego Pucharu Europy Mistrzów Krajowych? Przekonaj się, dlaczego stadion Legii jest warty wizyty nie tylko podczas meczu.

Przyjdź! Spędź czas!

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube