Zapisz swoje dziecko na tren... Skorzystaj z treningu GRATIS... Zimowe Obozy Legii - ruszyły...

AKTUALNOŚCI

2020-05-07 09:12

Maseczki Legia Soccer Schools w sprzedaży!

Autor: Legia Soccer Schools

Już są! Najwyższej jakości maseczki ochronne Legia Soccer Schools w dwóch przebojowych krojach i kolorach z herbem Legii Warszawa. Dochód ze sprzedaży maseczek zostanie przeznaczony na wsparcie akcji #GotowiDoPomocy, którą prowadzi nasz Klub. www.GotowiDoPomocy.pl. Zapraszamy!

Konieczność zakrywania ust i nosa pozostanie z nami jeszcze przez długi czas. Podczas spotkania czy rozmowy pierwsze na co zwracamy uwagę to twarz rozmówcy. Maseczka staje się więc wizytówką oraz częścią ubioru. Warto mieć swój styl i pomagać!

 

Maseczka ochronna moro Legia Soccer Schools!

Trójwarstwowa maseczka z wymiennym filtrem. Maseczka ochronna wykonana z trzech warstw – zewnętrznej i wewnętrznej warstwy bawełnianej oraz wyjmowanego filtra z specjalnej wodoodpychającej tkaniny zatrzymującej cząstki o wielkości PM2,5. Bawełna wykorzystana do produkcji maseczki jest poddana obróbce srebra. Maseczka jest wielokrotnego użytku.

 

W celu wielokrotnego użycia jest konieczne wypranie / wygotowanie w temperaturze min 60 stopni, wyparzenie w parze lub dezynfekcja preparatem założonym na spirytusie.

 

Rozmiar: uniwersalny (możliwość regulacji poprzez związanie pasków mocujących).

 

 

Maseczka ochronna #GotowiDoPomocy

Maseczka wielorazowa dwuwarstwowa z hasłem #GotowiDoPomocy i herbem Legii. Bawełna 155 g + dzianina poliestrowa 140 g z jonami srebra zapewniającymi higieniczną świeżość produktu.

 

Specjalna tkanina ze srebrem o właściwościach antybakteryjnych. Wprowadzenie środka antybakteryjnego do wewnątrz włókna, sprawia, iż środek ten nie ulega degradacji i utrzymuje się w wyrobach, mimo wielokrotnego prania.

 

Bawełna posiada certyfikat OEKO-TEX.

 

Rozmiar: uniwersalny (możliwość regulacji poprzez związanie pasków mocujących).

 

 

Zakupu dokonacie Państwo w kilku prostych krokach:

1. Logując się na konto opiekuna przez adres http://panel.legiasoccerschools.pl gdzie loginem jest Państwa adres mailowy (jeśli nie macie konta powinniście je założyć by dokonać zakupu).

2. Po zalogowaniu przechodząc do zakładki „Sklep Legia Soccer Schools”.

3. Wybieracie zawodnika, dla którego chcecie dokonać zakupu.

4. Wybieracie z kategorii umieszczonych na górze strony "Maseczki Ochronne" oraz interesującą Was maseczkę i akceptujecie zakup kliknięciem „Zamawiam” na dole strony.

5. Wybrane produkty są doliczane do salda zawodnika, a historię zamówień i co było zamawiane możecie zobaczyć w widoku „Płatności” w tabelce „Produkty”.

 

Płatności dokonujecie Państwo na to samo, indywidualne konto zawodnika, którego dotychczas używacie do opłacenia abonamentu za treningi.

 

Odbiór osobisty maseczki możliwy po uprzednim kontakcie na adres: sklep@legiasoccerschools.pl. Miejsce odbioru: Stadion Legii, ul. Łazienkowska 3.

 

Uwaga: dochód ze sprzedaży maseczki zostanie przeznaczony na wsparcie akcji #GotowiDoPomocy, którą prowadzi nasz Klub. www.GotowiDoPomocy.pl.

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube