Radom

AKTUALNOŚCI

2016-12-14 21:39

Konkurs "Łowca talentów"

Szanowni Rodzice Chcielibyśmy serdecznie podziękować tym, którzy są z nami od początku za wspólnie spędzone siedem miesięcy, jak i naszym nowym uczestnikom w projekcie Legia Soccer Schools – Piłkarskie przedszkola w Radomiu. Jest nam niezmiernie miło słyszeć pozytywne opinie o projekcie co motywuje nas do jeszcze cięższej pracy z Państwa pociechami. Wielu z nowych „nabytków” Piłkarskich Przedszkoli Legii w Radomiu jest zasługą Państwa dobrego słowa przekazanego do rodziny i znajomych. W związku z tym chcielibyśmy ogłosić konkurs dla rodziców pod ochoczo brzmiącą nazwą „Łowca talentów”!

Zasady konkursu są proste. Na treningach rozdamy Państwu ulotki, na odwrocie której napiszą Państwo swoje imię i nazwisko. Taką przekażą Państwo osobie, której chcielibyście polecić nasze Piłkarskie przedszkola. Jeśli Państwa podpisana ulotka wróci do nas wraz z nowym Talentem, a ten zostanie z nami przynajmniej na jeden miesiąc odpowiednią ich ilość będziecie mogli wymienić na atrakcyjne nagrody:

 

1 talent – podwójne zaproszenie na dowolny mecz Legii Warszawa na stadionie w Warszawie przy ul. Łazienkowskiej 3

2 talenty – poczwórne zaproszenie na dowolny mecz Legii Warszawa na stadionie w Warszawie przy ul. Łazienkowskiej 3

5 talentów – piłka treningowa Legia Soccer Schools

8 talentów – koszulka meczowa pierwszej drużyny Legii Warszawa

15 talentów – pamiątkowa koszulka z autografami wszystkich piłkarzy Legii Warszawa.


Gorąco zapraszamy do aktywnego udziału! Wszelkie dodatkowe informacje chętnie udzielimy Państwu telefonicznie, mailowo bądź na najbliższych zajęciach.

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube