Zapisz swoje dziecko na tren... Zimowe Obozy Legii - ruszyły... Skorzystaj z treningu GRATIS...

AKTUALNOŚCI

2019-04-11 14:43

Carlitos z wizytą w Legia Soccer Schools!

Autor: JP Fot. Damian Kujawa

Napastnik Legii Carlos Daniel López Huesca chwilę po zakończeniu wtorkowych zajęć pierwszej drużyny odwiedził dzieci trenujące na co dzień w Szkołach piłkarskich Legia Soccer Schools przy #Ł3. Niemałe zaskoczenie młodych piłkarzy szybko przerodziło się w olbrzymią radość i zaciekawienie.

Hiszpan momentalnie złapał wspólny piłkarski język z najmłodszymi adeptami Legia Soccer Schools. Po przybiciu piątek ze swoim idolem z boiska dzieciaki podziwiały techniczne zagrania Carlitosa, a także odbyły z nim szybki mini-trening.

 

Zacznij treningi w Legia Soccer Schools

ZAPISZ SWOJE DZIECKO – KLIKNIJ

 

 

Na koniec tego wyjątkowego spotkania ponad setka młodych legionistów otrzymała od piłkarza zdjęcie z autografem. Trening z takim mistrzem, to wspaniała przygoda dla każdego z naszych zawodników! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

 

 

 

 

 

 

Zacznij treningi w Legia Soccer Schools

ZAPISZ SWOJE DZIECKO – KLIKNIJ

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube