26 maja 2024 - Uroczysty tre... Zapisz się na Uroczysty Tren... Legia Soccer Schools: dziesi...

Przedszkola Piłkarskie

Witajcie w Przedszkolach Piłkarskich Legii Warszawa, gdzie najmłodsi odkrywają tajniki futbolu, wkraczając do magicznego świata przygód i sportowej pasji! Nasze zajęcia dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat to nie tylko treningi piłkarskie, ale także wyjątkowa przygoda pełna uśmiechu, zdrowej rywalizacji i radości z gry w piłkę.

Podczas zajęć dzieci, pod opieką doświadczonych trenerów i asystentów, wkraczają w świat baśni i przygód, gdzie uczą się grać w duchu fair play i współpracować zespołowo, rozwijając jednocześnie swoje umiejętności piłkarskie.

 

Dzięki małym grupom (do 15 dzieci) i bogatemu wyposażeniu naszych placów treningowych, każde dziecko otrzymuje wsparcie zarówno w wykonywaniu zadań piłkarskich, jak i w rozwijaniu swojego potencjału.

 

Nasi wyselekcjonowani trenerzy to pasjonaci piłki, którzy codziennie pracują z młodymi talentami. Dzięki specjalnie dostosowanym programom zajęć, wspierają dzieci w rozwijaniu pasji do futbolu i pomagają im przeżywać niezapomniane chwile na boisku.

 

Aby wzmocnić więź między rodzicami a dziećmi, raz w miesiącu zapraszamy opiekunów do udziału w zajęciach i wspólnego świętowania każdego sukcesu na boisku.

 

Zapisz swoje dziecko już teraz i podaruj mu niepowtarzalną szansę na naukę piłki nożnej i niesamowitą zabawę z Legią Warszawa!

 

Podczas naszych zajęć dzieci uczą wielu podstawowych elementów piłkarskich takich jak prowadzenia piłki, strzelania bramek i uczestniczenia w mini-meczach, korzystając z różnorodnych przyborów do treningu. Wszystko to odbywa się będzie w przyjaznym i dostosowanym do wieku dzieci środowisku, inspirowanym ich ulubionymi bajkowymi bohaterami.

 

Główne cele zajęć w Przedszkolach Piłkarskich Legii to:

- Nauka fair play i szacunku dla innych;

- Wspieranie potrzeby ruchu poprzez zabawy i gry;

- Rozwój koordynacji ruchowej i równowagi;

- Wzmacnianie poczucia przynależności do rodziny Legii Warszawa;

- Promowanie zdrowego stylu życia i budowanie relacji między dziećmi a opiekunami poprzez piłkarskie zabawy i gry.

 

Harmonogram zajęć: KLIKNIJ

Uwaga: Liczba miejsc w Piłkarskich Przedszkolach jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy.

Opłaty: Opłata wpisowa za zajęcia już od 199 zł (w ramach opłaty Uczestnik otrzymuje zestaw stroju treningowego marki adidas oraz zaproszenie na mecz Legii Warszawa). Opłata za miesiąc zajęć już od 99 zł.

Regulamin zajęć: KLIKNIJ TUTAJ

ZAPISZ SIĘ - KLIKNIJ

 

 

 

 

 MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube