Sportowy Rodzic - postaw na ... Skorzystaj z treningu GRATIS... Pierwszy ośrodek Legia Socce...

AKTUALNOŚCI

2022-01-18 09:43

Zmarł Wiktor Bołba

Autor: LW

Zmarł Wiktor Bołba, Twórca i Kustosz Muzeum Legii.

Z ogromnym żalem informujemy, że w dniu 17 stycznia zmarł Wiktor Bołba, Pomysłodawca i Kustosz  Muzeum Legii – pierwszej tej wielkości placówki w Polsce przy klubie sportowym, współautor Księgi Stulecia, autor książek o Lucjanie Brychczym i Kazimierzu Deynie oraz wielki pasjonat historii naszego klubu.

 

Wiktor był także przyjacielem Legia Soccer Schools. Każdy obóz relizowany przy Ł3 zaczynaliśmy wizytą w Muzem Legii gdzie Wiktor opowiadał młodym zawodnikom o bogatej historii naszego Klubu i Miasta...

 

Jesteśmy bardzo smutni.

 

Legia Warszawa składa kondolencje rodzinie i bliskim Zmarłego.

 

Wiktor, Twoje miejsce zawsze będzie przy Łazienkowskiej.

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube