Legia Camp Zima 2023 - Hiszp... Sportowy Rodzic - postaw na ... Skorzystaj z treningu GRATIS...

AKTUALNOŚCI

2022-11-22 21:02

Wraca Legia Cup! Międzynarodowe granie przy Ł3!

Autor: JAKUB WYDRA

Po przerwie spowodowanej pandemią wraca międzynarodowy turniej Legia Cup U11. Rywalizacja, w której wezmą udział m.in. Manchester United, RB Salzburg, PSV Eindhoven, Hertha Berlin, Sparta Praga oraz oczywiście Legia Warszawa - już w najbliższy weekend 26-27 listopada na boisku bocznym przy Łazienkowskiej 3. Zapraszamy, wstęp wolny!

Ostatnia edycja turnieju Legia Cup odbyła się w listopadzie 2019 roku. Wówczas zwyciezcą okazał się być belgijski RSC Anderlecht, który w pokonanym polu pozostawił m.in. Juventus czy RB Salzburg. Realizację kolejnych edycji uniemożliwiła pandemia koronawirusa, która na wiele miesięcy wstrzymała międzynarodową rywalizację.

 

TABELE, WYNIKI, STATYSTYKI LEGIA CUP 2022 - LIVE - LegiaCup.pl

 

 

Legia Cup przez lata - wysokim poziomem sportowym i nienaganną organizacją - wypracowała sobie dobrą renomę w środowisku europejskiej piłki dziecięcej. Dlatego i w tym roku nie zabraknie wielkich marek, słynących ze skutecznego szkolenia piłkarzy, którzy później z powodzeniem radzą sobie w topowych ligach czy w europejskich pucharach. W edycji 2022 udział weźmie

 

 

 

1. Legia Warszawa

2. Manchester United (Anglia)

3. Aston Villa (Anglia)

4. RB Salzburg (Austria)

5. Hertha Berlin (Niemcy)

6. PSV Eindhoven (Holandia)

7. Sparta Praga (Czechy)

8. DAC 1904 Dunajska Streda (Słowacja)

9. PDA / Vistula S.C. (USA)

10. DTFS (Czechy / Niemcy)

11. Reprezentacja Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej

12. Zwycięzca turnieju eliminacyjnego dla Klubów Partnerskich Legii: UKS Varsovia

 

Tego roku grać będą drużyny złożone z chłopców z rocznika 2012 i młodszych. Turniej będzie rozgrywany w formule "każdy z każdym", a o zwycięzcy zdecyduje dorobek punktowy po dwudniowej rywalizacji. Każdy mecz będzie trwał 15 minut.

 

Ostatnim uczestnikiem została UKS Varsovia, która zakwalifikowała się przez eliminacje dedykowane dla Klubów Partnerskich i zaprzyjaźnionych Legii Warszawa. Turniej kwalifikacyjny odbył się 11 listopada przy Ł3, wzięło w nim udział 15 zespołów z całej Polski, oprócz Varsovii również: SEMP Warszawa, Talent Warszawa, Radomiak Radom, Avia Świdnik, Zagłębie Sosonwowiec, Marcovia Marki, Żuri Olsztyn, Olimpia Elbląg, KS Cuiavia, AP Limanowa, APN Ostrołęka, FC Lesznowola, Legia Bart oraz drużyna Legia Soccer Schools.

TABELE, WYNIKI, STATYSTYKI LEGIA CUP 2022 - LIVE - LegiaCup.pl

 

HARMONOGRAM MECZÓW SOBOTNICH (26.11.2022, Ł3)

 

 

HARMONOGRAM MECZÓW NIEDZIELNYCH (27.11.2022, Ł3)

 

 

Zapraszamy pod balon przy Ł3 - wstęp wolny!

 

Partnerzy Turnieju:

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube