26 maja 2024 - Uroczysty tre... Zapisz się na Uroczysty Tren... Legia Soccer Schools: dziesi...

AKTUALNOŚCI

2023-11-02 09:32

Uśmiech proszę! Mobilni fotografowie ruszyli w Polskę!

Autor: Legia Soccer Schools

Kalendarz ze zdjęciem Twojego zawodnika? Tak! Trwają sesje foto w Legia Soccer Schools! Począwszy od listopada br., podczas zajęć w lokalizacjach Legia Soccer Schools, naszych zawodników będą odwiedzać mobilni fotografowie, którzy wykonają zdjęcie każdemu z nich na potrzeby przygotowania personalizowanych zestawów foto młodego zawodnika Legii! Zachęcamy do obecności za zajęciach, uczestniczenia w sesji oraz... zamawiania zestawów!

Tak lubiane przez Was personalizowane zestawy foto znów zawitają do Legia Soccer Schools! Poprzednie kampanie (to już czwarta edycja) pokazały, że przygotowane zestawy ze zdjęciem Państwa pociechy są znakomitym prezentem pod choinkę a także cenną pamiątką dla całej rodziny.

 

W skład personalizowanego zestawu wchodzą:
- Kalendarz na 2024 rok (wymiary 25,4 x 37 cm), plakat (wymiary 25,4 x 37 cm) oraz karty "panini" (3 szt.) (wymiary 6 x 9 cm) - wszystko z wizerunkiem Twojego dziecka zapakowane w elegancką i wygodną w transporcie folię.

 

Zdjęcia zostaną wykonane zawodniczkom i zawodnikom:
- Ze wszystkich lokalizacji w Polsce i każdego programu sportowego Legia Soccer Schools (lista programów treningowych - kliknij tutaj).
- Tylko dzieciom posiadającym prawo wzięcia udziału w treningach (odpowiedni status, brak zaległości finansowych) w danym projekcie oraz ubranym w oficjalne stroje Legia Soccer Schools otrzymane przy okazji rejestracji do szkółek lub zakupionych ze sklepu on-line Legia Soccer Schools dostępnym w Panelu Opiekuna na stronie https://panel.legiasoccerschools.pl/.


Gotowe zestawy dla zawodników są już dostępne do zakupu w sklepie on-line Legia Soccer Schools, który znajduje się w Panelu Opiekuna na stronie https://panel.legiasoccerschools.pl/.


Zachęcamy do obecności na zajęciach tak by każde z Państwa dzieci mogło uczestniczyć w sesji zdjęciowej. Prosimy także o odpowiedni ubiór dzieci zgodnie z powyższymi wskazówkami. Prosimy także o przygotowania Państwa numeru zawodnika LSS (numer dostępny po zalogowaniu na https://panel.legiasoccerschools.pl/).


Zestawy foto będą wykonane dla każdego dziecka które dokona zakupu zestawu w sklepie on-line.

Jak dokonać zakupu?

Zakupu dokonacie Państwo w kilku prostych krokach:
1. Zaloguj się na konto opiekuna przez adres http://panel.legiasoccerschools.pl gdzie loginem jest Twój adres mailowy.
2. Po zalogowaniu przejdź do zakładki „Sklep Legia Soccer Schools" i wybierz dziecko, które było na sesji, któremu zakupisz zestaw.
3. Przejdź do działu w sklepie "Zestawy foto legionisty". 
4. Wybierz z listy interesujące produkty i zaakceptuj zakup kliknięciem „Zamawiam” na dole strony.
5. Wybrane produkty są doliczane do salda zawodnika, a historię zamówień i co było zamawiane możecie zobaczyć w widoku „Płatności” w tabelce „Produkty”.

 

Płatności dokonujecie Państwo na to samo, indywidualne konto zawodnika, którego dotychczas używacie do opłacenia abonamentu za treningi.

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube