Pierwszy ośrodek Legia Socce... Uroczysty trening na Stadion... Sportowy Rodzic - trenuj i o...

AKTUALNOŚCI

2021-10-25 11:11

Uśmiech proszę! Mobilni fotografowie ruszyli w Polskę!

Autor: Legia Soccer Schools

Trwają sesje foto w Legia Soccer Schools! Począwszy od października br., podczas zajęć w lokalizacjach Legia Soccer Schools, naszych zawodników będą odwiedzać mobilni fotografowie, którzy wykonają zdjęcie każdemu zawodnikowi i zawodniczce na potrzeby produkcji personalizowanych zestawów foto młodego zawodnika Legii! Zachęcamy do obecności za zajęciach, uczestniczenia w sesji oraz... zamawiania zestawów!

Tak lubiane przez Was personalizowane zestawy foto znów zawitają do Legia Soccer Schools! Poprzednie kampanie (to już trzecia edycja) pokazały, że przygotowane zestawy oraz dodatkowe produkty ze zdjęciem Państwa pociechy są znakomitym prezentem pod choinkę a także cenną pamiątką dla całej rodziny.

 

W skład propozycji możliwych do zakupu wchodzą:
- Zestaw: kalendarz, zdjęcie w ramce, karta Fifa. Karta FIFA z najwyższymi atrybutami w wersji złotej, ramka z podstawką oraz kalendarz na 2022 rok ze zdjęciem zawodnika na tle Stadionu Legii będą znakomitym prezentem pod choinkę a także cenną pamiątką dla całej rodziny! Na zestaw składa się: karta FIFA (wymiary: 26 x 33 cm), ramka z podstawką (wymiary: 18 x 23 cm), kalendarz na 2022 rok (wymiary 25,4 x 37 cm) wszystko zapakowane w elegancką i wygodną w transporcie folię.
- Kubek ceramiczny z Twoim wizerunkiem oraz herbem Legii Warszawa. Rozmiary produktu: 8,5 cm x 20 cm o pojemności 330 ml.
- Karta Fifa do osobnego zamówienia.
- Kalendarz oraz zdjęcie w ramce.

Uwaga: by mieć możliwość zamówienia i zakupu dodatkowych produktów (kubek, karta fifa, kalendarz i zdjęcie w ramce) konieczne jest zamówienie/zakup zestawu, na który składa się kalendarz, zdjęcie w ramce oraz karta Fifa.

 

Zdjęcia zostaną wykonane zawodniczkom i zawodnikom:
- Ze wszystkich lokalizacji w Polsce i każdego programu sportowego Legia Soccer Schools (lista projektów - kliknij tutaj).
- Tylko dzieciom posiadającym prawo wzięcia udziału w treningach (odpowiedni status, brak zaległości finansowych) w danym projekcie oraz ubranym w oficjalne stroje Legia Soccer Schools otrzymane przy okazji rejestracji do szkółek lub zakupionych ze sklepu on-line Legia Soccer Schools dostępnym w Panelu Opiekuna na stronie https://panel.legiasoccerschools.pl/.


Gotowe zestawy dla zawodników są już dostępne do zakupu w sklepie on-line Legia Soccer Schools, który znajduje się w Panelu Opiekuna na stronie https://panel.legiasoccerschools.pl/.


Wydanie gotowych zestawów zaplanowaliśmy na grudzień 2021 r.

Zachęcamy do obecności na zajęciach tak by każde z Państwa dzieci mogło uczestniczyć w sesji zdjęciowej. Prosimy także o odpowiedni ubiór dzieci zgodnie z powyższymi wskazówkami.


Zestawy foto będą wykonane dla każdego dziecka biorącego udział w sesji.

Jak dokonać zakupu?

Zakupu dokonacie Państwo w kilku prostych krokach:
1. Logując się na konto opiekuna przez adres http://panel.legiasoccerschools.pl gdzie loginem jest Państwa adres mailowy.
2. Po zalogowaniu przechodząc do zakładki „Sklep Legia Soccer Schools".
3. Przejść do działu w sklepie "Zestawy foto legionisty". 
4. Wybieracie z listy interesujące Was produkty i akceptujecie zakup kliknięciem „Zamawiam” na dole strony.
5. Wybrane produkty są doliczane do salda zawodnika, a historię zamówień i co było zamawiane możecie zobaczyć w widoku „Płatności” w tabelce „Produkty”.

 

Płatności dokonujecie Państwo na to samo, indywidualne konto zawodnika, którego dotychczas używacie do opłacenia abonamentu za treningi.

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube