26 maja 2024 - Uroczysty tre... Zapisz się na Uroczysty Tren... Legia Soccer Schools: dziesi...

AKTUALNOŚCI

2023-11-17 14:26

TURNIEJ UMIEJĘTNOŚCI INDYWIDUALNYCH - XV EDYCJA [VIDEO]

Autor: Legia Soccer Schools

Za nami 15. edycja Turnieju umiejętności indywidualnych dla piłkarzy oraz bramkarzy! Prawie 200. piłkarskich śmiałków stanęło do walki o najwyższe laury w Legia Training Center w Książenicach! Zobaczcie video reportaż z ich zmagań i od razu przypominamy: kolejna edycja turnieju już 6 stycznia! Do zobaczenia na boisku!

 

 

Turniej odbywał się pod auspicjami Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa, której trenerzy i skauci byli obecni podczas rywalizacji zawodników.

 

ZAPISZ DZIECKO NA TURNIEJ 6 STYCZNIA 2024 - KLIKNIJ

 

 

Jak zapisać się na turniej:

Mam już konto na http://panel.legiasoccerschools.pl:
1. Zaloguj się do Panelu Opiekuna na http://panel.legiasoccerschools.pl gdzie loginem jest Twój adres mailowy.
2. Przejdź do Sklepu Legia Soccer Schools i dokonaj zakupu udziału w turnieju wybierając z działu "Turnieje" produkt „Turniej Umiejętności indywidualnych (bramkarze lub piłkarze)”.

 

Nie posiadam jeszcze konta na http://panel.legiasoccerschools.pl:
1. W pierwszym kroku wypełnij formularz rejestracyjny danymi Opiekuna wybierając zajęcia projekcie "Szkoła Techniki" lub "Szkoła bramkarzy" w lokalizacji „Turniej”.
2. W kolejnym, wypełnij formularz rejestracyjny danymi Dziecka, które ma wziąć udział w Turnieju powtarzając powyższy wybór lokalizacji.
3. Przejdź do Sklepu Legia Soccer Schools i dokonaj zakupu udziału w turnieju wybierając z działu "Turnieje" produkt „Turniej Umiejętności indywidualnych (bramkarze lub piłkarze)”.

Wartość wybranego produktu jest doliczana do salda zawodnika, a historię zamówień i co było zamawiane możesz zobaczyć w widoku „Płatności” w tabelce „Produkty”. Płatności dokonujesz na indywidualne konto zawodnika wygenerowane podczas procesu rejestracji.

 

Do zobaczenia na boisku!

 

Uwaga: liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń i płatności. 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube