26 maja 2024 - Uroczysty tre... Zapisz się na Uroczysty Tren... Legia Soccer Schools: dziesi...

AKTUALNOŚCI

2024-05-21 11:04

Święto Łazienkowskiej 2024. Jak Dzień Dziecka, to tylko z Legią Warszawa!

Autor: Mateusz Okraszewski

Legia Warszawa wraz z Fundacją Legii i Legia Soccer Schools zapraszają na Święto Łazienkowskiej, które odbędzie się 26 maja w godzinach 09:00 - 21:00. Wstęp na event jest bezpłatny. Zapraszamy!

Święto Łazienkowskiej, czyli  Dzień Dziecka na Legii, to coroczna, rodzinna impreza przyciągająca dziesiątki tysięcy osób. W 2024 nie zamierzamy się zatrzymywać i kolejny raz organizujemy znakomity event. Dla uczestników tego wydarzenia przygotowaliśmy masę atrakcji gwarantujących uśmiech, radość i piękne wspomnienia. Dzień Dziecka jest wyjątkowym dniem w świadomości każdego, młodego fana naszej drużyny, a my chcemy, abyście równie wyjątkowo spędzili te chwile w legijnej atmosferze!

 

Na pytanie, co przygotowaliśmy odpowiadamy - bardzo dużo! Pełną listę atrakcji znajdziecie poniżej!

Zdjęcie

 

Wyjątkowe treningi na głównej murawie (09:00-18:00)

 

Trening na głównej płycie Stadionu Legii Warszawa to doskonała okazja dla młodych piłkarzy, by poczuć się jak prawdziwi profesjonaliści. Pod okiem doświadczonych trenerów będą mieli szansę poprawić swoje umiejętności, wymienić się doświadczeniami i przede wszystkim świetnie się bawić! A w tym roku, z okazji 10. urodzin Legia Soccer Schools, trening nabiera jeszcze większego znaczenia. To jedno ze specjalnych wydarzeń, które świętują tę okrągłą rocznicę.

 

 

Trening na samym środku murawy stadionu Legii Warszawa daje uczestnikom wyjątkowe doświadczenie i niezapomniane wrażenia. Podczas uroczystych zajęć młodzi piłkarze mają okazję poznać się nawzajem, wymienić się doświadczeniami i nauczyć się nowych umiejętności, a wszystko to przy akompaniamencie dopingującej publiczności.

 

 

 

W ciągu całego dnia w treningach na głównej płycie Stadionu przy Ł3 weźmie udział tysiące dzieci w wieku od 3 roku życia, ze wszystkich programów piłkarskich Legia Soccer Schools (więcej o naszych programach piłkarskich: kliknij).

 

 

 

W treningach podzielonych na tury wezmą udział podopieczni wszystkich ośrodków Legia Soccer Schools z każdego programu sportowego z całej Polski a także niektórych innych dyscyplin sportu w ramach www.LegiaSchools.pl.

 

Więcej o treningu tutaj: https://www.legiasoccerschools.pl/aktualnosci/26-maja-2024-uroczysty-trening-na-stadionie-legii-3155

 

Zdjęcie

Mnóstwo atrakcji na trybunach i wokół Stadionu (09:00 - 21:00)

 

Poza treningami na murawie, czeka na nas także mnóstwo atrakcji na trybunach i wokół stadionu! Przygotowaliśmy dla Was wiele niespodzianek, konkursów i gier, które sprawią, że ten dzień będzie niezapomniany! Od wyzwań piłkarskich, treningów pokazowych naszych sekcji z www.LegiaSchools.pl, przez wycieczki po Stadionie aż po stoiska z gadżetami klubowymi - dla każdego coś miłego!

 

Standardowo, na promenadzie Trybuny Wschodniej pojawią się różne sekcje Legii Warszawa. Będziecie mieli okazję poznać ludzi związanych z naszym klubem, jednak nie tylko od strony piłkarskiej.

 

Przygotowaliśmy dla was również wiele piłkarskich i nie tylko piłkarskich stacji. W Legia Parku, a także na przedpolu Trybuny Wschodniej, do dyspozycji najmłodszych kibiców będą:

 

- Piłkarski Dart

-Pompowane Piłkarzyki

- FitLight

- Malowanie Buziek – Hula Kula

- Boiska do gry 1 x 1

- Pokazy Frystyle Football.

 

Fundacja Legii zorganizuje loterię charytatywną w namiocie na Trybunie Wschodniej. Aby wziąć udział w loterii, należy wykupić los, który kosztować będzie 20 zł. Od razu jednak chcemy was uspokoić. W naszym głosowaniu każdy los wygrywa! W puli nagród m.in. spodenki piłkarskie, getry, plakaty, buty piłkarskie, vouchery na mecz i wiele, wiele więcej!

 

Zachęcamy także do odwiedzania stoisk naszych partnerów. Lista wygląda następująco:

 

- Smyk

- AAA Auto

- Narodowe Centrum Kultury

- Nice To Fit You

- Good Lood

- ProfiLingua

- Smart Kids Planet

- Ot Mazzetto - Owoce słońca

 

Dzień Dziecka z Legią świętować będziemy także w naszym Fanstorze. Podczas Święta Łazienkowskiej zachęcamy was do odwiedzania oficjalnego sklepu, w którym dostępne będą liczne promocje na kolekcje dedykowane właśnie najmłodszym kibicom!

 

 

Zdjęcie

 

Akademie Klasy Ekstra

 

Uśmiechnięte twarze dzieci, pasja do piłki nożnej i wielka sportowa przygoda - Fundacja Ekstraklasy już po raz dziewiąty zorganizowała Akademie Klasy Ekstra. Jest to projekt zakładający organizację rozgrywek piłkarskich dla dzieci ze wsparciem każdego z klubów Ekstraklasy. Już 26 maja, o godz. 10:00, zakończymy tegoroczny cykl turnieju na obiektach Legii Warszawa.

 

Tegoroczne turnieje Akademii Klasy Ekstra to już dziewiąta edycja tego projektu – organizatorem wydarzenia jest Fundacja Ekstraklasy, a sam projekt finansowany jest ze środków Ekstraklasy oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. W ciągu trzech tygodni organizatorzy odwiedzili każdy klub Ekstraklasy – w każdym kolejnym dniu będąc obecnym w innej lokalizacji. Pierwszy turniej został rozegrany w poniedziałek 6 maja z udziałem Radomiaka Radom. Akademie Klasy Ekstra w 2024 roku zakończy się 26 maja na obiektach Legii Warszawa. Głównym celem projektu jest promocja sportu wśród dzieci i młodzieży, kształtowanie aktywnego trybu życia oraz zachęcanie do rozwoju piłkarskich umiejętności.

 

Zdjęcie

 

Świętowanie 10. urodzin Legia Soccer Schools:

 

Nie możemy się doczekać, aby podzielić się tym wyjątkowym dniem z Wami! 10 lat Legia Soccer Schools to nie tylko rocznica, to przede wszystkim dowód na ogromne zaangażowanie i pasję wszystkich uczestników, trenerów, partnerów i współpracowników, którzy tworzą naszą piękną legijną rodzinę. Cieszmy się razem tą wyjątkową okazją i świętujmy!

 

Zdjęcie

 

 

Legia Ladies na murawie Stadionu Legii Warszawa

 

Na zakończenie dnia, o godz. 19:00, na murawę stadionu przy ulicy Łazienkowskiej 3 wyjdą ekipy Legia Ladies oraz SKP Bielawianki Bielawa. Dla naszych zawodniczek będzie to pierwsze oficjalne spotkanie na Stadionie Legii. Mamy nadzieję, że mimo wyjątkowego ciężaru gatunkowego tej rywalizacji, zawodniczki Legia Ladies - przy wsparciu trybun - odniosą tak ważne zwycięstwo.

 

Pamiętajmy, że 26 maja będziemy również świętować Dzień Mamy. Zachęcamy wszystkie mamy, aby razem ze swoimi pociechami odwiedzały nasz stadion i wspólnie celebrowały ten dzień. Nie zapomnijcie zahaczyć także o nasz Fanstore, gdzie znajdziecie wyjątkowe ubrania z damskiej kolekcji!

 

Zdjęcie

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube