Zapisz się na dodatkowy tren... Legia ORLEN Cup - zgłoś swój... Trenuj, zbieraj naklejki i s...

AKTUALNOŚCI

2023-03-24 10:00

PKN ORLEN partnerem Fundacji Legia Soccer Schools

Autor: Legia Soccer Schools / PKN Orlen SA Fot. Mateusz Kostrzewa

Nowym Partnerem Fundacji Legia Soccer Schools został Polski Koncern Naftowy ORLEN SA. Witamy w Drużynie!

Fundacja od lat angażuje się w rozwój sportu amatorskiego i rekreacyjnego, a swoją działalnością obejmuje wielotysięczną społeczność najmłodszych i ich rodzin z całej Polski, będąc jedną z największych sieci sportowych szkółek w kraju. Głównym celem naszego działania jest aktywizacja do aktywności ruchowej, edukacja i szkolenie najmłodszych poprzez zabawę i sport. Prowadzimy 12 sekcji z różnych dyscyplin sportowych, m.in. piłkarskie przedszkola dla dzieci w wieku od 3. roku życia, zajęcia indywidualne dla bramkarzy i piłkarzy, szkołę motoryki czy obozy sportowe w Polsce i za granicą. 

 

Obecnie, pod okiem 300 szkoleniowców w 120 lokalizacjach Fundacji Legia Soccer Schools na terenie całego kraju, trenuje na co dzień ponad 5 000 dzieci i młodzieży.

 

Wspólnie z nowym Partnerem chcemy rozwijać realizowane przez nas projekty, w większym stopniu wykorzystywać potencjał oraz doświadczenie i działać na rzecz rozwoju sportu organizując turnieje, treningi czy sportowe pikniki dla dzieci oraz ich rodzin. 

 

Współpraca z koncernem, największym sponsorem sportu w Polsce, jest niezwykle cenna. Stworzy szanse rozwojowe dla tysięcy dzieci i młodzieży w nowych lokalizacjach, w tych regionach Polski, gdzie dostępność tego typu programów jest mniejsza. 

 

Jesteśmy przekonani, że uda nam się wspólnie przekazać dzieciom i młodzieży odpowiednie wartości, uczyć ich aktywnego spędzania czasu w duchu sportowej rywalizacji i edukować w zakresie zdrowego odżywiania.

 

Witamy w Drużynie!

 

ZAPISZ SWOJE DZIECKO DO LEGIA SOCCER SCHOOLS
TRENINGI JUŻ OD 3 ROKU ŻYCIA W CAŁEJ POLSCE - KLIK

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube