Uroczysty TRENING NA PŁYCIE ... Trenuj w Legii! Wiosenny nab... Rocznik 2018 - nowe pokoleni...

AKTUALNOŚCI

2021-04-27 11:21

Obóz piłkarski dla dzieci w Legia Training Center!

Autor: Legia Soccer Schools

Profesjonalny trening piłkarski w najnowocześniejszym centrum treningowym w naszej części Europy już w te wakacje! Spędź po piłkarsku wyjątkowy turnus pod okiem najlepszej kadry szkoleniowej oraz wychowawczej w drugim domu Legii Warszawa. Zapraszamy!

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją otwartych letnich obozów piłkarskich, które w okresie wakacji 2021 roku odbędą się przy Łazienkowskiej 3, w Legia Training Center - najnowocześniejszym centrum treningowym w tej części Europy, w Ustroniu oraz w Morągu - bądźcie z nami!
 
Na obozy zapraszamy wszystkie dzieci. Także te, które do tej pory nie miały styczności z piłką nożną oraz naszym Klubem. Propozycja jest skierowana do dziewczynek i chłopców z całej Polski urodzonych w latach 2006 - 2015.

Zapisz się: Kliknij tutaj
Więcej informacji: www.Obozy.LegiaSoccerSchools.pl

 

 

Legia Training Center to najnowocześniejszy ośrodek treningowy w naszej części Europy i drugi dom Legii Warszawa, będący fundamentem strategii rozwoju Klubu. Na boiskach, w szatniach i biurach obiektu w Książenicach w gm. Grodzisk Mazowiecki tworzy się przyszłość Klubu.

 

„Budowa ośrodka Legia Training Center to fundament strategii rozwoju Legii” - mówi Dariusz Mioduski, prezes i właściciel Legii. „Naszym celem jest nie tylko umacniać się na pozycji najlepszego klubu w Polsce, ale także konsekwentnie budować pozycję Legii w Europie i dołączyć do europejskiej elity klubów piłkarskich. Chcemy szkolić zawodników, którzy zagrają w pierwszej drużynie Legii, innych klubach Ekstraklasy i w czołowych klubach europejskich. Stworzenie ośrodka treningowego było moim marzeniem i jednym z priorytetów od 5 lat”.

 

W skład Legia Training Center wchodzi m.in.: - 8 boisk (6 z nawierzchnią naturalną i dwa ze sztuczną nawierzchnią - przykryte halą pneumatyczną na okres jesienno-zimowy) - Strefa drużyn: * szatnie, * siłownia, * powierzchnie treningowe, * strefa wypoczynku – player’s lounge, * sale konferencyjne, * gabinety medyczne i lekarskie, * część hotelowa (część pokoi o standardzie 4 gwiazdkowym), * sale lekcyjne. - Biura pionu sportowego i innych działów klubu - Ogólnodostępna infrastruktura rekreacyjno-sportowa dla mieszkańców, która będzie popularyzowała aktywny, zdrowy tryb życia.

 

 

Przed stworzeniem ostatecznego projektu ośrodka przedstawiciele Legii wizytowali ok. 30 obiektów treningowych w całej Europie (m.in. Realu Madryt, FC Barcelony, Borussii Dortmund, Bayernu Monachium, Red Bulla Lipsk, Anderlechtu Bruksela, Ajaxu Amsterdam, Feyenoordu Rotterdam, Sportingu Lizbona, FC Porto, Arsenalu Londyn, Tottenhamu Londyn i Chelsea Londyn). Łącznie przeanalizowano projekty techniczne około 80 ośrodków.

 

Turnusy:

Stadion Legii Warszawa, ul. Łazienkowska 3 (z noclegiem lub bez):

27 czerwca - 2 lipca 2021 r.
18 lipca - 23 lipca 2021 r.
25 lipca - 30 lipca 2021 r.
1 sierpnia - 6 sierpnia 2021 r.

 

Legia Training Center, Książenice k. Warszawy (z noclegiem lub bez):

3 lipca - 9 lipca 2021 r. (Turnus tylko dla roczników 2006-2011)

 

Hotel Tailor, Morąg:

1 sierpnia - 7 sierpnia 2021 r.
7 sierpnia - 13 sierpnia 2021 r.

 

Perła Beskidu, Ustroń:

15 sierpnia - 21 sierpnia 2021 r.
21 sierpnia - 27 sierpnia 2021 r.

 

Jak dokonać rezerwacji:
Rezerwacji turnusu dokonasz w kilku prostych krokach:
1. Zaloguj się (lub załóż nowe konto jeśli go nie posiadasz) do panelu opiekuna pod adresem http://panel.legiasoccerschools.pl gdzie loginem jest Twój adres mailowy.
2. Wybierz zawodnika, dla którego chcesz dokonać rezerwacji turnusu.
2. Przejdź do zakładki „Sklep Legia Soccer Schools” oraz do działu „Obozy”.
4. Wybierz z listy produkt „Obóz Legii”.
5. Wartość wybranego turnusu jest doliczana do salda zawodnika, a historię zamówień i co było zamawiane możecie zobaczyć w widoku „Płatności” w tabelce „Produkty”. Płatności dokonujecie Państwo na to samo, indywidualne konto zawodnika, którego dotychczas używacie do opłacenia abonamentu za treningi.
Uwaga: jeśli już posiadasz konto na http://panel.legiasoccerschools.pl, nie musisz ponownie zakładać konta opiekuna ani dodawać „nowego” zawodnika do panelu.

 

Kontakt:
Więcej informacji pod numerem telefonu 513 111 847. Pytania można wysyłać też drogą elektroniczną na adres: obozy@legiasoccerschools.pl.

Cena:
Koszt jednego turnusu już od 1.399 zł brutto!

Przypominamy, że liczba miejsc na liście uczestników Obozów Piłkarskich jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zapisz się: Kliknij tutaj
Więcej informacji: www.Obozy.LegiaSoccerSchools.pl

 

 

 

 

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube