Kozienice

AKTUALNOŚCI

2017-08-07 22:21

Nowe koszulki Przedszkolaków Legii

Autor: Legia Soccer Schools Kozienice

rezentujemy nowy zestaw stroju dla Przedszkoli Piłkarskich Legii na sezon 2017/2018. Dotychczasowe koszulki nawiązujące do korzeni Klubu i mające uczcić stulecie jego istnienia, od teraz zostają zastąpione nowymi, które będą stanowić połączenie tradycji z nowoczesnością oraz oszczędnej formy z zaawansowaną technologią. #ZawszeMocniej.

Komplet, podobnie jak w poprzednich sezonach, będzie w całości biały. Charakteryzuje go klasyczny, prosty krój, subtelne czarne wykończenia oraz symboliczna, szara ukośna szarfa, na której znajduje się logo adidas.

Zaokrąglone, wykończone ściągaczem dekolt oraz rękawy dodają koszulce wyjątkowego charakteru, podobnie jak elegancka tasiemka umiejscowiona na karku. Z kolei ikoniczne trzy paski zostały umiejscowione w bocznych sekcjach i rozciągają się na całą długość korpusu.

Na koszulce znajduje się klasyczna czarna eLka ze złotą gwiazdką, symbolizującą zdobycie ponad dziesięciu mistrzostw Polski.

Przyjemność gry w nowej koszulce sygnowanej przez adidas będą miały dzieci zapisane do programu Przedszkoli piłkarskich Legii Warszawa. Każdy z nowych uczestników programu będzie mógł wybrać nowy zestaw podczas procesu rejestracji.

Nowe zestawy dostępne sa w pełnej, dziecięcej rozmiarówce adidasa - 92, 98, 104, 110, 116, 128, 140 oraz 152

 

.

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube