Otwock

AKTUALNOŚCI

2018-04-10 12:15

LSS Otwock na spotkaniu z piłkarzem Legii Warszawa!

Autor: LSS Otwock Fot. LSS Otwock

W sobotę 7 kwietnia młodzi piłkarze Legia Soccer Schools Otwock wraz z Opiekunami pojechało do Warszawy na mecz z Pogonią Szczecin oraz spotkanie z piłkarzem pierwszego zespołu!!

Przed sobotnim meczem (07.04) zespołu Legii z Pogonią Szczecin na młodych pikarzy z naszego ośrodka czekała nie lada gratka. Młodzi piłkarze wraz ze swoimi rodzicami spotkali się na stadionie Legii Warszawa w sali SKY BOX z nowym nabytkiem w kadrze pierwszej drużyny Legii Warszawa - Mikołajem Kwietniewskim!!

Młodzi adepci mieli możliwość wysłuchania histori piłkarskiej kariery zaledwie 18 letniego Mikołaja, wraz z możliwością zadawania pytań. A po części konferencyjnej oczywiście szansę na zdobycie autografu i wykonanie pamiątkowej fotki. Spotkanie pomogło naszym zawodnikom, zrozumieć jak ciężko muszą trenować, aby osiągnąć sukces.

 

Na koniec cała nasza grupa udała się na trybuny aby wspólnie dopingować Legię w meczu ze Pogonią Szczecin.

Mecz był udany!  Doping przyniósł rezultat i wygraliśmy 3:0!  Dziękujemy za wspólną zabawę :)

 

GALERIA ZDJĘĆ DOSTĘPNA TUTAJ

 

 


MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube