PKN ORLEN partnerem Fundacji... Trenuj, zbieraj naklejki i p... Sportowy Rodzic - postaw na ...

AKTUALNOŚCI

2023-02-01 10:05

LEGIA LAIDES NA W 31. FINALE WOŚP

Autor: Legia Ladies Fot. Oliwia Sikora, Marek Kwasowski (https://www.instagram.com/qvass27/)

Niedziela, 29 lutego, była wyjątkowym dniem. Polska po raz kolejny zmobilizowała się do pomocy Fundacji WOŚP, a razem z nią oczywiście także Legia Warszawa!

Legia Ladies, kobieca drużyna Legii, rozrasta się coraz bardziej także dzięki akcjom społecznym wykraczającym poza boisko. Nasz zespół miał pracowity dzień w niedzielę. Rano rozegrał charytatywny turniej piłki nożnej (więcej tutaj: kliknij) z udziałem takich gwiazd jak m. in. Dariusz Dziekanowski, Tomasz Sokołowski, Marek Jóźwiak, Marcin Burkhardt, Maciej Śliwowski, Grzegorz Szamotulski, Dariusz Kubicki, Jacek Kacprzak, Paweł Skrzypek czy Jacek Cyzio.

 

GALERIA ZDJĘĆ Z TURNIEJU - TUTAJ

 

Wieczorem nasze przedstawicielki, razem z Jurkiem Owsiakiem, uczestniczyły na żywo w Wielkim Finale, prezentując koszulkę Legii Warszawa z podpisami zawodników na licytację. Tu znajdziecie linki do aukcji: kliknij tutaj.

 

To był znak otwierający nowy rozdział, który drużyna chce napisać w rozwoju kobiecej piłki nożnej w Polsce. Nasze Panie chcą być liderami nie tylko na boisku ale także poza nim angażując się społecznie. Udział w WOŚP to dopiero początek wielu akcji w kalendarzu Ladies na 2023 rok.

 

Następny przystanek już w ten czwartek, kiedy nasza zawodniczka i psycholog sportu Klaudia Bodecka zasiądzie w panelu PZPN ds. rozwoju kobiecej piłki nożnej w Polsce i opowie o swoich doświadczeniach jako trenerki UEFA Playmakers (więcej o tym programie tutaj - klinij).

 

Nie możemy się już doczekać a Was zapraszamy do dołączania do naszych drużyn! Więcej info: www.Ladies.LegiaSoccerSchools.pl.

#MocnoLegiaLadies

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube