26 maja 2024 - Uroczysty tre... Zapisz się na Uroczysty Tren... Legia Soccer Schools: dziesi...

AKTUALNOŚCI

2020-09-21 09:13

Kolejne zwycięstwo naszych seniorek!

Autor: JP Fot. Mateusz Kostrzewa

Drużyna piłkarek Legia Soccer Schools, która od tego sezonu występuje w IV lidze MZPN, pokonała przy Łazienkowskiej KS Ostrovię Ostrów Mazowiecka 2:1 (1:1).

Piłkarki Fundacji Legia Soccer Schools w meczu 4. kolejki IV ligi PZPN pokonały na sztucznym boisku przy Łazienkowskiej rywalki z Ostrovii Ostrów Maz. 2:1. Po kwadransie gry na prowadzenie wyszły piłkarski z Ostrowii, ale tuż przed przerwą legionistki zdołały doprowadzić do wyrównania skutecznie egzekwując rzut karny. W drugiej połowie to one miały przewagę, którą udokumentowały jedynym trafieniem w 75. minucie, które ostatecznie przesądziło o ich zwycięstwie.

Legionistki, które ligowe zmagania rozpoczęły niespełna dwa tygodnie temu od zwycięstwa z KS Wilanów (1:0), odniosły trzecie zwycięstwo (po drodze wygrały jeszcze z KS Vulcan Wólka Mlądzka 5:3 i uległy liderowi KS Raszyn II 2:6) zajmują miejsce w czołówce tabeli. Kolejny mecz piłkarki Fundacji Legia Soccer Schools rozegrają na wyjeździe w sobotę, 26 września o godz. 11:00, a ich rywalem będzie MKS Pogoń Siedlce.