PKN ORLEN partnerem Fundacji... Trenuj, zbieraj naklejki i p... Sportowy Rodzic - postaw na ...

AKTUALNOŚCI

2023-03-14 09:51

Dużo aktywności Legia Ladies podczas meczu ze Stalą

Autor: Amanda Pietrzak Fot. Mateusz Kostrzewa

Legia Warszawa to najbardziej popularny klub w Polsce. Mamy niesamowitych kibiców (liczonych w milionach). Kibiców, którzy wspierają nas na każdym meczu. Cechuję nas piękne hasło "Legia to nie ja, czy Ty, Legia to MY". Podczas ostatniego meczu ze Stalą Mielec wszystkie aktywności meczowe były udziałem Legia Ladies!

Legia jest częścią kultury i tożsamości Warszawy, otwartą na świat i jego możliwości. Dlatego apelujemy o wsparcie naszych dziewczyn z Legia Ladies.

 

Jesteśmy przekonani, że wspólna praca, to najlepszy przepis na sukces. Legia jest czymś więcej niż tylko klubem, Legia to przede wszystkim ludzie.  Tworzymy wiele sekcji w sporcie zawodowym i amatorskim oraz wspieramy rozwój kobiet z Legia Ladies.  Staramy się edukować ludzi poprzez sport. Promujemy aktywność kobiet, chcemy edukować społeczeństwo, wychowywać piłkarki, ale przede wszystkim osoby, które będą doceniane ze względu na to co robią na boisku i poza nim. W tym miesiącu z okazji dnia kobiet, mocniej angażujemy się w zmiany społeczne.

 

Wierzymy, że poprzez siłę sportu możemy wiele zmienić i pomóc zrealizować marzenia wielu kobiet. Zapraszamy Was do śledzenia naszych aktywności jakie miały miejsce podczas niedzielnego meczu Legia Warszawa-Stal Mielec:

 

15:30 – Spotkanie Legia Ladies z kapitanem Legii Warszawa - Josue

16:25 - Wspólne zdjęcie przedmeczowe piłkarzy Legii z Legia Ladies

16:30 – asysta przy obsłudze meczu i eskorta piłkarzy – Juniorki, Trampkarki, Orliczki, Młodziczki 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wczorajszego meczu Legia vs Stal.

 

#ONETEAM

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z NASZYCH AKTYWNOŚCI - KLIKNIJ

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube