Uroczysty TRENING NA PŁYCIE ... Trenuj w Legii! Wiosenny nab... Rocznik 2018 - nowe pokoleni...

AKTUALNOŚCI

2021-09-08 13:01

Dodatkowy trening przy Ł3 dla Przedszkolaków Legii!

Autor: Legia Soccer Schools Fot. Janusz Partyka

Szanowni zawodnicy Przedszkoli piłkarskich Legii Warszawa! Wychodząc naprzeciw wielu Waszym prośbom, dla wszystkich trenujących w naszych lokalizacjach, zaczniemy realizować dodatkowy, drugi trening w tygodniu! Zajęcia będą odbywały się w naszym centralnym ośrodku przy Łazienkowskiej 3. Zapraszamy do zapisów!

Przedszkola piłkarskie Legii Warszawa (dla dzieci 3-7 lat) to podstawowy i pierwszy etap szkolenia w naszym Klubie. Jest to także najbardziej liczny i o największym zasięgu terytorialnym (ponad 100 lokalizacji w Polsce) projekt w ramach Legia Soccer Schools (więcej o tym przeczytacie tutaj - klik).

 

„Przedszkola Piłkarskie” to zajęcia piłkarskie dla dzieci w wieku od 3 do 7 roku życia i są one częścią ogólnopolskiego projektu „Legia Soccer Schools”, którego celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie.

 

Dodatkowy, drugi trening w tygodniu pozwoli przygotować naszych dzielnych "Przedszkolaków" na kolejne wyzwania piłkarskie jakie czekają na nich w dalszej przygodzie z piłką nożną w naszym Klubie.

 

Konspekt sportowy będzie miksem następnych etapów szkolenia w Legii Warszawa i obejmie elementy wykorzystywane na co dzień w Szkole Techniki, Szkole Motoryki, Szkole Bramkarzy i Szkołach Piłkarskich (więcej o naszych projektach przeczytacie tutaj - klik).

 

Zapraszamy!

 

Termin zajęć:

Środy, 18:00, Łazienkowska 3

 

Uwaga: w zajęciach mogą wziąć jedynie zawodnicy o statusie "aktywnym" czyli aktualnie trenujący w jednym z ośrodków Przedszkoli piłkarskich z roczników 2013 - 2016.

 

Opłaty:

Wpisowe: już od 29 PLN, abonament miesięczny: 99 PLN

 

Jak zapisać dziecko:

1. Zaloguj się na konto opiekuna pod adresem http://panel.legiasoccerschools.pl gdzie loginem jest Twój adres mailowy.

2. Wybierz przycisk "Zgłoś zawodnika" i wybierz projekt "Przedszkola piłkarskie".

3. Wypełnij formularz danymi zawodnika, którego chcesz zgłosić na dodatkowy trening wybierając jako lokalizację: Warszawa - Łazienkowska 3 - DODATKOWY TRENING.

4. Dokonaj płatności i... widzimy się na boisku!

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube