26 maja 2024 - Uroczysty tre... Zapisz się na Uroczysty Tren... Legia Soccer Schools: dziesi...

AKTUALNOŚCI

2023-04-18 15:47

28 maja - Uroczysty trening na Stadionie Legii!

Autor: Legia Soccer Schools

Zapraszamy na uroczysty, wspólny trening dla zawodników ze wszystkich ośrodków Legia Soccer Schools z całej Polski! Wyjątkowe zajęcia na płycie głównej stadionu przy Łazienkowskiej 3 wraz z mnóstwem dodatkowych atrakcji już 28 maja 2023 r.. Musicie być z nami!

Uroczysty trening Legia Soccer Schools na płycie głównej stadionu Legii to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich uczestników programu, ich rodzin i fanów klubu. To okazja, by młodzi piłkarze z całej Polski mieli szansę trenować pod okiem doświadczonych trenerów i poczuć się jak prawdziwi profesjonaliści.

 

Zajęcia na płycie głównej to stały punkt naszych zajęć w każdym sezonie i wielkie święto dla każdego zaangażowanego w Legia Soccer Schools oraz LegiaSchools.pl. W tym roku zapraszamy Was wszystkich na Stadion przy Ł3 w niedzielę, 28 maja 2023 r.

 

Trening na samym środku murawy stadionu Legii Warszawa daje uczestnikom wyjątkowe doświadczenie i niezapomniane wrażenia. Podczas uroczystych zajęć młodzi piłkarze mają okazję poznać się nawzajem, wymienić się doświadczeniami i nauczyć się nowych umiejętności, a wszystko to przy akompaniamencie dopingującej publiczności.

 

Zdjęcie

 

W ciągu całego dnia w treningach na głównej płycie Stadionu przy Ł3 weźmie udział ponad 4000 dzieci w wieku od 3 roku życia, ze wszystkich programów piłkarkich Legia Soccer Schools (więcej o projektach: kliknij) oraz sekcji www.LegiaSchools.pl z całej Polski!

 

W treningach podzielonych na tury wezmą udział podopieczni wszystkich ośrodków Legia Soccer Schools z każdego programu sportowego z całej Polski a także innych dyscyplin sportu w ramach Legia Schools.

 

Po zajęciach najmłodsi legioniści i legionistki wyruszą ze swoimi rodzinami na trybunę wschodnią, gdzie czekać będzie na nich moc dodatkowych atrakcji przygotowanych tego dnia przez Legię Warszawa oraz jej partnerów.

 

Dodatkowo zapraszamy do udziału w Akademiach Klasy Ekstra gdzie dzieci będą mogły sprawdzić swoje piłkarskie umiejętności na wielu udostępnionych tego dnia atrakcjach. Treningi w ramach Akademii Klasy Ekstra to otwarte dla wszystkich chłopców i dziewczynek zajęcia, gdzie na najmłodszych czekają sportowe konkursy, gry i ćwiczenia sprawnościowe. Akademie Klasy Ekstra to projekt Fundacji Ekstraklasy oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Pamiętajmy, że Legia Warszawa to nie tylko piłka nożna. Podczas tegorocznego wydarzenia przygotowaliśmy dla was również atrakcje związane z innymi sekcjami stołecznej drużyny. Pełną listę sekcji Legii Warszawa znajdziecie w TYM miejscu. 

 

Impreza co roku pokazuje, jak ogromną siłę stanowi nasza legijna rodzina!

 

 

Zdjęcie

 

Zdjęcie

 

Partnerem wydarzenia jest Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.

 

 

 

 

CO ZROBIĆ BY WZIĄĆ UDZIAŁ W TRENINGU:

 

Zapisz się na listę uczestników:

- Zalogować się na https://panel.legiasoccerschools.pl/

- Przejść do zakładki "Sklep Legia Soccer Schools" wybierając zawodnika jakiego chcecie zapisać na Uroczysty trening.

- Przejść do zakładki "Uroczysty trening" i wybrać produkt oraz rozmiar odzieży dla swojego podopiecznego.

- Kliknąć Zamów i... gotowe!

Kto może wziąć udział w Uroczystym Treningu:

AKTYWNI: W treningu mogą wziąć udział tylko Ci zawodnicy, którzy posiadają status „aktywny” w Panelu Opiekuna (https://panel.legiasoccerschools.pl/). Tzn. nie zalegają ze składkami, opłacili wpisowe (dla nowych zawodników) i są aktywowani. Pamiętajcie, że w zajęciach udział mogą wziąć dzieci tylko w sprzęcie Legia Soccer Schools.

 

Przed terminem wydarzenia otrzymacie informacje z konkretną godziną Waszego treningu - szczegółowe informacje prześlemy na adresy mailowe po zebranych od Was deklaracjach uczestnictwa!

 

Uwaga: zastrzegamy sobie prawo do zmiany lokalizacji lub terminu uroczystego treningu w przypadku okoliczności od nas niezależnych (np. warunki pogodowe i inne).

 

NIE JESTEŚ JESZCZE NASZYM ZAWODNIKIEM? ZAPISZ SIĘ I WEŹ UDZIAŁ W TRENINGU NA GŁÓWNEJ PŁYCIE! KLIKNIJ

 

Zobaczcie jak było w 2022 r.: 

 

Zobaczcie jak było w 2021 r.: 

 

Zobaczcie jak było w 2020 r.: 

 

 

Zobaczcie jak było w 2019 r.:

 

  

Zobaczcie jak było w 2018 r.:

 

Zobaczcie jak było w 2017 r.:

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube