Rocznik 2016 - nowe pokoleni... Dziewczynki - zapraszamy do ... Skorzystaj z treningu GRATIS...

AKTUALNOŚCI

2018-04-23 20:45

UROCZYSTY TRENING NA PŁYCIE GŁÓWNEJ! 2 CZERWCA 2018 R.

Autor: Legia Soccer Schools

Zapraszamy na uroczysty, wspólny trening dla zawodników ze wszystkich ośrodków Legia Soccer Schools z całej Polski! Wyjątkowe zajęcia na płycie głównej stadionu przy Łazienkowskiej wraz z mnóstwem dodatkowych atrakcji już 2 czerwca 2018 r. Musicie być z nami!

W ciągu całego dnia w treningach na głównej płycie Stadionu przy Ł3 weźmie udział ponad 4000 dzieci w wieku od 3 do 14 lat, ze wszystkich projektów Legia Soccer Schools (więcej o projektach: kliknij) z całej Polski!

 

16 boisk na każdą godzinę. ponad 80 trenerów, kilkudziesięciu wolontariuszy i niezliczone tłumy rodziców – to statystyki pokazujące skalę przedsięwzięcia jakie będzie naszym udziałem 2 czerwca. W treningach podzielonych na tury wezmą udział podopieczni wszystkich ośrodków Legia Soccer Schools z całej Polski.

 

Po zajęciach najmłodsi legioniści i legionistki wyruszą ze swoimi rodzinami na trybunę wschodnią, gdzie czekać będzie na nich moc dodatkowych atrakcji przygotowanych tego dnia przez Legię Warszawa oraz jej partnerów.

 

Jedną z dostępnych aktywności będze wielka rodzinna impreza - Święto Łazienkowskiej. Organizatorem tego pełnego atrakcji wydarzenia jest Klub wspólnie z Fundacją Legii. Dla uczestników przygotowaliśmy m.in.:

• Taneczne i muzyczne występy.

• Możliwość zwiedzenia autokaruI drużyny Legii Warszawa. 

• Animacje i warsztaty dla dzieci – dmuchańce oraz strefy sportowe i edukacyjne.

• Stanowiska sekcji sportowych Legii Warszawa, m.in. koszykówki, siatkówki, tenisa i judo.

• Oficjalne przekazanie legijnej karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka.

• Charytatywna loteria fantowa.

• Foodtrucki.

 

Impreza co roku pokazuje, jak ogromną siłę stanowi nasza legijna rodzina!

 

Dodatkowo zapraszamy do udziału w Akademiach Klasy Ekstra - dzieci będą mogły sprawdzić siłę swojego strzału na bramkę, refleks, lub przejść piłkarski tor z przeszkodami. Treningi w ramach Akademii Klasy Ekstra to otwarte dla wszystkich chłopców i dziewczynek zajęcia, gdzie na najmłodszych czekają sportowe konkursy, gry i ćwiczenia sprawnościowe. Akademie Klasy Ekstra to projekt Fundacji Ekstraklasy oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

W przerwach pomiędzy zajęciami na wszystkich uczestników Akademii Klasy Ekstra czekać będzie specjale piłkarskie miasteczko, a w nim między innymi: bramka celnościowa / bramka radarowa / quick feet, trenażery sprawdzające refleks, piłkarskie tory przeszkód i wiele więcej.

 

Wkrótce więcej szczegółów!

 

 

Zobaczcie jak było rok temu:

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube