Przemyśl

OTWARCIE PIŁKARSKICH PRZEDSZ...

AKTUALNOŚCI

2017-06-19 21:04

Trenuj w Legii podczas wakacji!

Autor: Grzegorz Romowicz

Pomimo zbliżającego się terminu zakończenia sezonu my nie zwalniamy tempa i mamy dla Was pomysł na aktywne spędzenie wakacji! Nasi najmłodsi legioniści będą mogli uczestniczyć w zajęciach Przedszkoli Piłkarskich, które będziemy organizować w Przemyślu w terminach wakacyjnych. Zapisz się już teraz i dołącz do wielkiej Rodziny Legia Soccer Schools!

Propozycja zajęć wakacyjnych przeznaczona jest zarówno dla aktualnych uczestników naszego programu jak i dla tych, którzy chcieliby dołączyć do naszej wielkiej Rodziny Legia Soccer Schools. Do zajęć w standardowym trybie wrócimy od nowego sezonu, we wrześniu. Zapraszamy do zapisów!

Harmonogram zajęć wakacyjnych w Przemyślu:
- 13 sierpnia, 19 sierpnia, 20 sierpnia, 26 sierpnia.

W jaki sposób dokonać zapisów?:
1. Logując się na konto opiekuna przez adres http://panel.legiasoccerschools.pl gdzie loginem jest Państwa adres mailowy.
2. Po zalogowaniu klikacie w przycisk „Sklep Legia Soccer Schools” i wybieracie nazwisko zawodnika, którego zamierzacie zapisać na wakacyjne zajęcia.
3. Wybieracie z listy produkt „Zajęcia wakacyjne Przedszkoli piłkarskich” w odpowiedniej lokalizacji i akceptujecie zakup kliknięciem „Zamawiam” na dole strony.
5. Wybrane produkty są doliczane do salda zawodnika, a historię zamówień i co było zamawiane możecie zobaczyć w widoku „Płatności” w tabelce „Produkty”.
6. Płatności dokonujecie Państwo na to samo, indywidualne konto zawodnika, którego dotychczas używacie do opłacenia abonamentu za treningi.

Nowi uczestnicy zajęć, którzy na miesiąc czerwiec 2017 r. nie są uczestnikami Przedszkoli Piłkarskich Legii Warszawa rejestrują się poprzez wypełnienie formularza zapisu, na stronie internetowej http://www.legiasoccerschools.pl

 

Uwaga: Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wniesienie opłaty miesięcznej w wysokości 120 zł oraz akceptacja, podpisanie i przekazanie przed pierwszymi zajęciami Regulaminu zajęć.
Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 3-7 lat.

Regulamin zajęć - kliknij tutaj

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube