Kwidzyn

AKTUALNOŚCI

2017-06-19 18:24

TRENUJ W LEGII PODCZAS WAKACJI!

Pomimo zbliżającego się terminu zakończenia sezonu my nie zwalniamy tempa i mamy dla Was pomysł na aktywne spędzenie wakacji! Nasi najmłodsi legioniści będą mogli uczestniczyć w zajęciach Przedszkoli Piłkarskich, które będziemy organizować w sierpniu na "Orliku" przy ulicy Kazimierza Wielkiego w Kwidzynie. Zapisz się już teraz i dołącz do wielkiej Rodziny Legia Soccer Schools!

Propozycja zajęć wakacyjnych przeznaczona jest zarówno dla aktualnych uczestników naszego programu jak i dla tych, którzy chcieliby dołączyć do naszej wielkiej Rodziny Legia Soccer Schools. Do zajęć w standardowym trybie wrócimy od nowego sezonu, we wrześniu. Zapraszamy do zapisów!

Harmonogram zajęć:

 

LSS KWIDZYN 
- Zajęcia w NIEDZIELE, w terminach: 6 sierpnia, 13 sierpnia,  GODZINA 15:00;
- Zajęcia we WTORKI  w terminach: 16 sierpnia( środa), 22 sierpnia, 29 sierpnia GODZINA 17:30;

 

 W jaki sposób dokonać zapisów?:

1. Logując się na konto opiekuna przez adres http://panel.legiasoccerschools.pl gdzie loginem jest Państwa adres mailowy.
2. Po zalogowaniu klikacie w przycisk „Sklep Legia Soccer Schools” i wybieracie nazwisko zawodnika, którego zamierzacie zapisać na wakacyjne zajęcia.
3. Wybieracie z listy produkt „Zajęcia wakacyjne Przedszkoli piłkarskich” w odpowiedniej lokalizacji i akceptujecie zakup kliknięciem „Zamawiam” na dole strony.
5. Wybrane produkty są doliczane do salda zawodnika, a historię zamówień i co było zamawiane możecie zobaczyć w widoku „Płatności” w tabelce „Produkty”.
6. Płatności dokonujecie Państwo na to samo, indywidualne konto zawodnika, którego dotychczas używacie do opłacenia abonamentu za treningi.

Uwaga: Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wniesienie opłaty miesięcznej w wysokości 120 zł. oraz akceptacja, podpisanie i przekazanie przed pierwszymi zajęciami Regulaminu zajęć. 
Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.
Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 3-7 lat.

 https://panel.legiasoccerschools.pl/uploads/regulations/wakacje_120_regulamin_przedszkola.pdf

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube