Obozy Legii Warszawa Lato 20... Rocznik 2016 - nowe pokoleni... Skorzystaj z treningu GRATIS...

AKTUALNOŚCI

2018-05-16 16:31

Trenuj w Legia Soccer Schools, spotkaj piłkarzy Legii

Fot. Jacek Prondzynski, Mateusz Kostrzewa, Janusz Partyka

Dzieci ze szkółek piłkarskich mistrza Polski nie tylko ćwiczą pod okiem trenerów desygnowanych przez najlepszy polski klub, ale również mogą skorzystać z wyjątkowych, niedostępnych dla innych atrakcji. Od rundy wiosennej dwie godziny przed meczami Legii Warszawa przy Łazienkowskiej 3 młodzi legioniści spotykali się z czołowymi zawodnikami lidera LOTTO Ekstraklasy.

 

Jarosław Niezgoda, Miroslav Radović, Krzysztof Mączyńśki, Artur Jędrzejczyk, Adam Hlousek, Domagoj Antolić to tylko część piłkarzy, którzy spotkali się z dziećmi trenującymi w Legia Soccer Schools z wielu rejonów Polski. Zawodnicy pozowali do zdjęć, rozdawali autografy i odpowiadali na niezliczone pytania - o swoją formę, prognozowany przebieg meczu, największe piłkarskie marzenia, największe gwiazdy, z jakimi występowali na boisku, początek piłkarskiej kariery i jak wiele znaczy dla nich zakładanie koszulki z e(L)ką na piersi.

 

 

 

Spotkania odbywały się w prestiżowych przestrzeniach na terenie stadionu: Skyboksie, sali konferencyjnej albo na Trybunie Zachodniej. Dzieci ze swoimi opiekunami następnie udawały się na specjalnie przygotowany dla nich sektor i oglądały w akcji swoich idolów. Tylko na ostatnim, domowym meczu tego sezonu z Górnikiem Zabrze pojawiło się prawie 400 osób (polecamy galerię zdjęć).

 

2 czerwca, podczas Święta Łazienkowskiej, wielkiego rodzinnego pikniku, na boisku głównym stadionu Legii odbędą się wyjątkowe treningi dla ponad 100 ośrodków Legia Soccer Schools z całej Polski. Szczegóły dostępne są TUTAJ.

 

Osoby, które jeszcze nie miały okazji zobaczyć się z zawodnikami, będą miały możliwość nadrobić zaległości w następnym sezonie - cykl spotkań będziemy kontynuowany.

 

ZAPISZ SWOJE DZIECKO DO LEGIA SOCCER SCHOOLS - KLIKNIJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube