Obozy Legii Warszawa Lato 20... Rocznik 2016 - nowe pokoleni... Skorzystaj z treningu GRATIS...

AKTUALNOŚCI

2018-09-13 12:29

Staże trenerskie w Legii!

Autor: Legia Soccer Schools Fot. Jacek Prondzynski, Alicja Sadowiak

We wrześniu, październiku oraz listopadzie Legia Soccer Schools będzie realizowała staże dla trenerów. W ramach szkoleń trenerzy z całej Polski poznają system pracy w Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa Będą to kolejne szkolenia w ramach projektu edukacyjnego Legia Coaching.

Staże trenerskie to okazja do zapoznania się z systemem szkolenia Akademii lub pierwszej drużyny Legii. Uczestnicy stażów brali udział w obserwacji treningów i meczów grup młodzieżowych, II drużyny oraz I zespołu dodatkowo odbyli także liczne konsultacje warsztatowe z koordynatorami poszczególnych bloków sportowych, specjalistami z działu analiz. Nadrzędnym celem stażu była szeroko pojęta edukacja i poszerzenie wiedzy w każdym aspekcie z zakresu szkolenia młodzieży.

Jeśli jesteście zainteresowani uczestnictwem w kolejnych edycjach stażów obserwujcie nasze media: www.legiacoaching.plhttps://www.facebook.com/LegiaSoccerSchools lub zakładę "Staże" na stronie www.legiasoccerschools.pl.

Harmonogram spotkań na najbliższe miesiące:
- 17-20 października 2018 r.
- 22-25 listopada 2018 r. (staż przy okazji międzynarodowego turnieju Legia Cup)

Uwaga: W stażu może wziąc udział każdy chętny - bez względu na posiadane doświadczenie. Dopiero myślisz o zostaniu trenerem? Zapraszamy do zapisów!

ZAPISZ SIĘ NA STAŻ - KLIKNIJ

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube