Zielonka

AKTUALNOŚCI

2017-08-21 11:26

STARTUJEMY Z LEGIA SOCCER SCHOOL W ZIELONCE ! !

Autor: LSS Zielonka Fot. LSS

Szanowni Państwo,


Nowy sezon piłkarski Legia Soccer Schools przed nami !


Skorzystajcie więc z szansy zapisania swojego dziecka do największego projektu piłkarskiego w Polsce organizowanego dla dziewczynek i chłopców w wieku 3 - 7 lat (2010-2014) w lokalizacji ZIELONKA i podarujcie mu niezapomniane sportowe wrażenia.


Celem ogólnopolskiego programu „Legia Soccer Schools” jest zabawa poprzez sport oraz edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród dzieci poprzez promocję aktywnego stylu życia w oparciu o trening piłkarski na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki odpowiedniej liczebności grup oraz bogatemu wyposażeniu placów treningowych, każde dziecko może liczyć na pełne wsparcie zarówno pod kątem pomocy w czasie piłkarskich zadań jak i rozwijania talentów, które drzemią w każdym małym człowieku.


Zajęcia prowadzi starannie wyselekcjonowana kadra trenerska – osoby szkolone przez Akademię Piłkarską Legii Warszawa.  W czasie zajęć dzieci, wykorzystując różne przybory, będą uczyły się prowadzić piłkę, uderzać ją na bramkę jak i grać w mini meczach piłkarskich. Wszystkie te działania będą osadzone w scenariuszu zajęć wykreowanym na świat bliski dzieciom – wesołych bohaterów znanych z bajek i ich przygód. Co zajęcia oferujemy inną bajkę !


Start:        9 września 2017 r.


Kiedy:       KAŻDA SOBOTA MIESIĄCA


Gdzie:       boisko przy ZS im. Prezydenta Mościckiego
                 ul. Inżynierska 1, Zielonka – sezon letni


                 hala w ZS im. Prezydenta Mościckiego
                 ul. Inżynierska 1, Zielonka – sezon zimowy


Godziny:  10:00 – 11:00 gr. 1,2 + gr. naborowe

Koszt:      120 zł / miesięcznie 


               
opłata wpisowa dla nowych uczestników :
                w wysokości 170zł/199zł *

                w ramach opłaty uczestnicy otrzymują

                Strój Małego Legionisty ( spodenki, koszulka, skarpetki)

                                                                 

               * opłata jest zależna od wybranego zestawu stroju

                      

 

Prosimy nowe osoby przed przyjściem na zajęcia o kontakt z koordynatorem ośrodka pod numerem telefonu : 666 – 111 – 775 

 


Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń !

 

ZAPISZ SIĘ - KLIKNIJ !

Zapisz swoje dziecko już teraz i podaruj mu niepowtarzalną szansę obcowania z piłką nożną pod auspicjami Legii Warszawa !Uwaga !

Twoje dziecko jest naszym zawodnikiem? Nie musisz go ponownie zapisywać ! Wszyscy z Państwa podopiecznych, którzy byli uczestnikami naszych treningów będą automatycznie zaproszeni do podjęcia zajęć w nowym sezonie, rocznikami pozostającymi w Przedszkolach w sezonie 2017/2018  są roczniki 2010-2014 !

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube