Obozy Legii Warszawa Lato 20... Rocznik 2016 - nowe pokoleni... Dziewczynki - zapraszamy do ...

AKTUALNOŚCI

2018-06-12 12:47

Przyjdź na walkę Andrzeja Fonfary!

Serdecznie zapraszamy na długo wyczekiwaną galę boksu zawodowego - Warsaw Boxing Night! Gala odbędzie się już 16 czerwca w hali COS Torwar. Najważniejszym punktem Warsaw Boxing Night będzie wielki powrót Andrzeja Fonfary, którego przeciwnikiem będzie Ismail Sillakh. Uwaga: wyjątkowa okazja wyłącznie dla uczestników Legia Soccer Schools - na hasło "Legia Soccer Schools" wejściówkę kupicie ze zniżką do 50%!

 

 

Warsaw Boxing Night to pierwsza gala boksu zawodowego zorganizowana przez Warsaw Sports Group i Fonfara Promotions przy partnerskim wsparciu Legii Warszawa. Walka Andrzeja Fonfary będzie zdecydowanie najważniejszym daniem wieczoru, ale oczywiście to tylko przedsmak atrakcji czekających na fanów boksu! W programie znajdzie się sześć walk głównych, które na żywo będzie mogło obejrzeć 7 tysięcy kibiców i gości zgromadzonych na trybunach hali COS Torwar.

 

Bardzo ważnym elementem tego wieczoru będą również walki w boksie olimpijskim. Kibice będą mogli zobaczyć na ringu polskie nadzieje olimpijskie i przyszłość naszego pięściarstwa. Wracamy tym wydarzeniem do wspaniałych warszawskich tradycji bokserskich.

 

W czerwcu 2006 roku Fonfara zadebiutował na zawodowych ringach, pokonując na punkty Miroslava Kubika. Był to jednak jego jedyny występ w Polsce, bo już 20 dni później walczył w Stanach Zjednoczonych. To właśnie z tamtym rynkiem jest najbardziej kojarzony. Andrzej Fonfara od lat jest zagorzałym kibicem naszego klubu, który nieraz wspierał i dopingował Legię. Jak sam mówił, miejsce walki jest dla niego szczególne, gdyż znajduje sie tuż obok stadionu mistrzów Polski. Po dwunastu latach - 16 czerwca - wraca jednak do Polski i będzie to szczególna okazja, by powitać, a także wesprzeć zagorzałego legionistę. 

 


Uwaga: wyjątkowa okazja wyłącznie dla uczestników Legia Soccer Schools - na hasło "Legia Soccer Schools" wejściówkę kupicie ze zniżką do 50%!

 

Ceny biletów (trybuny i płyta): od 49 zł do 299 zł (50% zniżki) - tylko w kasach przy Łazienkowskiej 3.

 

Ceny biletów VIP (płyta, rzędy 1 - 4): od 1000 zł do 2200 zł (do 10% zniżki), kontakt: magdalena.lipka@legia.pl.

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube