Łomża

AKTUALNOŚCI

2017-10-24 16:09

Przechodzimy na halę! Ostatnie zajęcia na otwartym powietrzu w Łomży w 2017 roku

Pogoda za oknem coraz bardziej przypomina nam o zbliżającym się okresie zimowym. Dlatego już od najbliższej soboty zajęcia Legia Soccer Schools w Łomży przenosimy na halę sportową! W ostatnią niedzielę bawiliśmy się więc na zewnątrz po raz ostatni w 2017 roku.

Pomimo nieco chłodnej aury w ostatnią niedzielę odbyły się nasze zajęcia na zewnątrz. Co zapewne ucieszy wielu rodziców były to już ostatnie zajęcia na zewnątrz przed przejściem na halę. Pogoda zniechęciła niektórych uczestników, jednak ci którzy się zjawili na pewno nie żałują! Galeria z niedzielnego treningu znajduje się tutaj.

 

 

Tak więc od najbliższych zajęć przenosimy się już na halę sportową. Zajęcia odbywać się będą zwykle w soboty o godz. 10:00 w hali I Liceum Ogólnokształcącego w Łomży przy ul. Bernatowicza 4.

 

Przypominamy także, iż w dalszym ciągu można się do nas dopisywać! Aby tego dokonać kliknij w ten link: https://panel.legiasoccerschools.pl/

Więcej informacji możecie Państwo znaleźć także na naszej stronie www.lomza.legiasoccerschools.pl, a także pod tel 696 546 388 lub mailem lomza@legiasoccerschools.pl

 

 

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube