Legia Family Camp - obóz dla... Letnie obozy Legii Warszawa ... SZKOŁA MOTORYKI LEGII WARSZA...

AKTUALNOŚCI

2017-08-04 09:18

Nowe koszulki Przedszkolaków Legii

Autor: Legia Soccer Schools

Prezentujemy nowy zestaw stroju dla Przedszkoli Piłkarskich Legii na sezon 2017/2018. Dotychczasowe koszulki nawiązujące do korzeni Klubu i mające uczcić stulecie jego istnienia, od teraz zostają zastąpione nowymi, które będą stanowić połączenie tradycji z nowoczesnością oraz oszczędnej formy z zaawansowaną technologią. #ZawszeMocniej.

Komplet, podobnie jak w poprzednich sezonach, będzie w całości biały. Charakteryzuje go klasyczny, prosty krój, subtelne czarne wykończenia oraz symboliczna, szara ukośna szarfa, na której znajduje się logo adidas.

 

 KUP NOWY ZESTAW DLA SWOJEGO DZIECKA

 

Zaokrąglone, wykończone ściągaczem dekolt oraz rękawy dodają koszulce wyjątkowego charakteru, podobnie jak elegancka tasiemka umiejscowiona na karku. Z kolei ikoniczne trzy paski zostały umiejscowione w bocznych sekcjach i rozciągają się na całą długość korpusu.

 

Na koszulce znajduje się klasyczna czarna "eLka" ze złotą gwiazdką, symbolizującą zdobycie przez Legię ponad dziesięciu mistrzostw Polski.

 

Przyjemność gry w nowej koszulce sygnowanej przez adidas będą miały dzieci zapisane do programu Przedszkoli piłkarskich Legii Warszawa. Każdy z nowych uczestników programu będzie mógł wybrać nowy zestaw podczas procesu rejestracji.
Ci z Państwa, których dzieci są już naszymi zawodnikami mogą skorzystać z zakupu zestawu w sklepie on-line Legia Soccer Schools po zalogowaniu do Panelu Opiekuna: https://panel.legiasoccerschools.pl/ (gdzie loginem jest Państwa adres mailowy). Więcej o sklepie - tutaj.

 

Nowe zestawy dostępne sa w pełnej, dziecięcej rozmiarówce adidasa - 92, 98, 104, 110, 116, 128, 140 oraz 152.

 

ZAPISZ SWOJE DZIECKO DO LEGII - DZIECI 3-14 LAT - KLIKNIJ

 

 

 

KUP NOWY ZESTAW DLA SWOJEGO DZIECKA

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube