Legionowo

AKTUALNOŚCI

2018-03-30 10:06

Nasz nowy partner Spektrum Sportu!

Zima już nam nie straszna! Zajęcia Piłkarskich Przedszkoli Legii Warszawa w Legionowie w okresie jesienno-zimowym będą odbywać się w nowoczesnej hali sportowej w Spektrum Sportu! Obiekt multisportowy w Legionowie, przy ul. Gabriela Narutowicza 96. Budynek liczy 2500 m2, na terenie 1,5 ha. Położony jest w spokojnej i zielonej okolicy wśród domków jednorodzinnych.

 

OBIEKT MULTISPORTOWY SPEKTRUM SPORTU W LEGIONOWIE - WIELE MOŻLIWOŚCI W JEDNYM MIEJSCU!

 

- Sala wielofunkcyjna 770 m2 

- 6 pełnowymiarowych kortów do badmintona firmy Victor 

- 6 certyfikowanych kortów do squasha firmy CourtTech 

- 1 boisko do piłki halowej/siatkówki/koszykówki o wymiarach 35 m na 22 m 

- 3 duże sale do ćwiczeń ogólnorozwojowych:

     - Siłownia (Cross Gym) 

     - Sala Cardio 

     - Sala fitness 

- Przestronne szatnie na 200 szafek z 16 natryskami

- Stół do tenisa stołowego

- Sauna sucha 

 

Obiekt mieści się w Legionowie, przy ul. Gabriela Narutowicza 96. Budynek liczy 2500 m2, na terenie 1,5 ha. Położony jest w spokojnej i zielonej okolicy wśród domków jednorodzinnych.

 

Klub organizuje zajęcia ze sportów rakietowych (squash, tenis, badminton) dla dzieci od 5 roku życia. Dzieci mogą również uczestniczyć w zajęciach tanecznych i gimnastycznych. Dorośli mają możliwość wyboru różnorodnych zajęć fitness oraz skorzystać z grupowych ćwiczeń cross training. Dla rodziców dzieci uczęszczających do Legia Soccer Schools Spektrum Sportu oferuje rabat 10% na karnety w swoim klubie. Nowoczesna przestrzeń klubu jest idealnym miejscem do organizacji wydarzeń sportowo - rekreacyjnych, jak i eventów różnego typu. Różnorodność oferowanych zajęć sportowych gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Mnóstwo sportu, zabawy oraz integracji w klimacie zdrowego trybu życia. 

 

Do zobaczenia w Spektrum Sportu!

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube