Grójec - Szkoły

AKTUALNOŚCI

2017-04-25 10:49

NABÓR DO SZKOŁY PIŁKARSKIEJ LEGII W GRÓJCU!

Autor: Legia Soccer Schools

Już 13 maja 2017r. (sobota), odbędzie się nabór do drużyn Szkoły piłkarskiej Legii Warszawa w ośrodku treningowym w Grójcu. Zapraszamy dziewczynki i chłopców urodzonych w latach 2007-2011. Wszyscy chętni do gry w naszym Klubie będą mogli pokazać swoje umiejętności podczas gier testowych. Zapraszamy do rejestracji i udziału w naborze!

Termin naboru: sobota, 13 maja 2017 r.

Miejsce: Boisko ze sztuczną nawierzchnia przu ul. Laskowej 17 w Grójcu.

Start gier o godz: 11.00

 

Uwaga: Udział w grach testowych możliwy tylko po wcześniejszej rejestracji, która odbywa się poprzez Panel Opiekuna Legia Soccer Schools: panel.legiasoccerschools.pl ośrodek: Grójec, Szkoły piłkarskie.

 

ZAREJESTRUJ DZIECKO NA NABÓR - KLIKNIJ

 

Więcej informacji: www.grojec-szkoly.legiasoccerschools.pl

E-mail: grojec-szkoly@legiasoccerschools.pl

Tel.: 665-358-615

 

Zapisz swoje dziecko i trenuj jak Mistrz!

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube