Obozy Legii Warszawa Lato 20... Rocznik 2016 - nowe pokoleni... Dziewczynki - zapraszamy do ...

AKTUALNOŚCI

2018-06-21 08:58

Kierunek - Ameryka. Obozy Legia Soccer Schools w USA!

Autor: Bartosz Zasławski

Legia Soccer Schools rozpoczynają amerykańską przygodę! Szkółki piłkarskie Legii Warszawa po raz pierwszy organizują obozy poza granicami Polski. W San Francisco i Bostonie zaplanowane są turnusy, które poprowadzą czołowi trenerzy naszej Akademii - Radosław Mozyrko i Piotr Urban.

Władze klubu sondowały możliwość rozwinięcia działalności na amerykańskim rynku podczas styczniowego zgrupowania na Florydzie oraz United Soccer Convention w Filadelfii – wielkiej konferencji trenerskiej, w której uczestniczyło ponad sześć tysięcy osób, w tym przedstawiciele Legia Soccer Schools. Bardzo duże zainteresowanie Polonii Amerykańskiej udziałem Legii w turnieju Florida Cup oraz nawiązane kontakty podczas zgrupowania zaowocowały zorganizowaniem Legia Warszawa Soccer Camp 2018 - dwóch turnusów w San Francisco i Bostonie dla prawie 100 dzieci w wielu 7 - 19 lat. - Po naszych wizytach za Atlantykiem wiemy, że wśród Polonii Amerykańskiej jest ogromna potrzeba identyfikacji z krajem, a my tę więź jesteśmy w stanie zbudować. Otwieramy się również na lokalne społeczności. Narodowość nie ma znaczenia, zapraszamy na treningi wszystkich chętnych - mówi Adam Orlikowski z Legia Soccer Schools.

 

 

Dzieci podczas obozów będą ćwiczyć w strojach treningowych Legii Warszawa. Trenerzy Akademii Legii Warszawa, Radosław Mozyrko i Piotr Urban poprowadzą warsztaty dla lokalnych szkoleniowców, którzy w przyszłości będą mogli organizować zajęcia pod szyldem Legia Soccer Schools. W trakcie obozu nie zabraknie również spotkań z Polakami. - To początek naszej międzynarodowej ekspansji i wyjątkowa okazja do pokazania projektu Legia Soccer Schools poza granicami Polski oraz wspaniała promocja dla najpopularniejszego polskiego klubu, jakim jest Legia. Prowadzimy zaawansowane rozmowy z zagranicznymi partnerami, nie tylko w USA. Zależy nam, żeby nasze szkółki gościły również w innych krajach i mam nadzieję, że niebawem będziemy zapraszać na piłkarskie obozy już na kolejnym kontynencie - dodał Marcin Harasimowicz z Legia Soccer Schools.

 

Legia San Francisco Camp odbył się w terminie 18 – 22 czerwca 2018 r.

 

Legia Boston Camp zaplanowano na 25 – 29 czerwca 2018 r.

 

Dzieci, które podczas obozów będą się najbardziej wyróżniać, mogą otrzymać szansę dołączenia do Akademii Legii Warszawa.

 

Legia Soccer Schools w Polsce mają już ponad 100 lokalizacji, w których trenuje ponad 4 tys. dzieci.

 

ZOBACZ MAPĘ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube