Nowy sezon Legia Soccer Scho... Szkoły Bramkarzy Legii - rus... Szkoły Techniki Legii - zapr...

AKTUALNOŚCI

2017-12-21 19:47

Drużyna Łazienkowska "3" 2010 na turnieju Mikołajkowym

Autor: Legia Soccer Schools Fot. Remigiusz Zawisza, Piotr Pamięta

W sobotę 16 grudnia br. drużyna z rocznika 2010 (Łazienkowska - 3) wzięła udział w turnieju Wielka Mikołajkowa Rywalizacja Miast. Nasze drużyny (podzielone na Legia Soccer Schools I oraz II) pokazały się z bardzo dobrej strony co zaowocowało wysokimi miejscami na koniec klasyfikacji turnieju zarówno drużynowo jak i indywidualnie. Dziękujemy Rodzicom za wsparcie i doping oraz zdjęcia z tej cennej rywalizacji.

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 090

Liczba lokalizacji: 82

Liczba drużyn: 271

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube